![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
11:05, 25 квітня 2021 р.
У Новомосковську перевірили стан пам’ятників
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників У Новомосковську перевірили стан пам’ятників](/dist-assets/images/cap.jpg)
21 квітня відбувся традиційний щорічний об’їзд пам’яток історії і монументального мистецтва міста Новомосковська.
Комісія, до складу якої входить управління культури виконавчого комітету міськради, члени ради ветеранів та представники КП НККП, обстежила братські могили та пам’ятники загиблим у боях з нацистами, пам’ятники та монументи на честь видатних діячів і подій. Члени комісії склали акти технічного стану кожної пам’ятки культурної спадщини, в яких описали існуючі недоліки для їх подальшого усунення.
Звичайно, фінансування пам’яткоохоронної справи міста Новомосковська є недостатнім, а стан деяких пам’яток незадовільний. Наприклад, пам’ятник на честь 295-ї винищувальної авіадивізії (Літак) потребує капітального ремонту. А пам’ятник на братській могилі радянських воїнів (скульптури воїна з автоматом та матері з дитиною) на мікрорайні Кулебівка – взагалі заміни.
"Проте спільними зусиллями управління культури, спорту та туризму, КП НККП, активістів, меценатів та небайдужих містян, ми сподіваємося, що нам вдасться покращити стан пам’яток Новомосковська й відновити історичну пам’ять міста. Пропонуємо всім небайдужим долучитися до цієї благородної справи", - зазначили в управлінні культури.
Фото та інформація прес-служби Новомосковської міської ради.
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-1 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-2 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-3 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-4 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-5 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-6 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-7 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-8 У Новомосковську перевірили стан пам’ятників, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: У Новомосковську вчергове стартував конкурс молодіжних ініціатив «Я – українець»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...