• Главная
  • У Новомосковську депутати зберуться на чергову сесію
13:43, 21 апреля 2021 г.

У Новомосковську депутати зберуться на чергову сесію

У Новомосковську депутати зберуться на чергову сесію

У Новомосковську 30-го квітня депутати зберуться на чергове сесійне засідання.

Розпочнеться воно того дня о 10.00 ранку в приміщенні Новомосковського міськвиконкому (Гетьманська, 14, зала засідань, 3-й поверх).

Відповідне Розпорядження міського голови Сергія Рєзніка оприлюднили на сайті установи.

Черга денна:

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 17.12.2020 №12 «Про затвердження Регламенту Новомосковської міської ради VІІІ скликання».

- Про затвердження Типового статуту комунального (комерційного) підприємства Новомосковської міської ради та типового трудового контракту з керівником комунального (комерційного) підприємства Новомосковської міської ради.

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 24.07.2020року №1327 «Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська».

- Про продовження договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковськ, від 16.03.2021р. №225.

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 07.06.2007р. №327 «Про проведення постійного обліку підприємств сфери торгівлі та громадського харчування».

- Про надання статусу скверу колишньому кладовищу, що розташовано в районі вулиці Технікумівська.

- Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новомосковської міської ради та затвердження її статуту.

- Про включення до переліку другого типу та надання дозволу на передачу в оренду спортивного залу Гімназії № 3 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Новомосковської міської ради за адресою: пров. Новоселівський, 11 м. Новомосковськ.

- Про включення до переліку другого типу та надання дозволу на оренду навчального кабінету № 107 середньої загальноосвітньої школи № 6 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Зіни Бєлої, 6, м. Новомосковськ.

- Про затвердження рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 13.04.2021 № 261/0/6-21 «Про уповноваження особи на підписання договору оренди державного майна».

- Про надання ТОВ «ЕМ СІ ДЖІ» (ІК в ЄДРПОУ: 35113429) права виступити замовником поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Партизанська у м.Новомосковську.

- Про передачу комунального нерухомого майна на баланс КП «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА» Новомосковської міської ради.

- Про внесення змін до міської цільової програми «Сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово - будівельних кооперативів м.Новомосковська на 2020 – 2023 роки».

- Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ двох колісних одноковшових фронтальних мінінавантажувачів Bobcat S770 у комплекті з додатковим навісним обладнанням, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.

- Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Новомосковський комсервіс» Новомосковської міської ради.

- Про затвердження проекту Меморандуму про співпрацю з Благодійною організацією Благодійним фондом «Тепле Серце» (ІК в ЄДРПОУ: 42234292).

- Земельні питання.

- Різне.

Читайте також: У Новомосковську батьки 2-річної дівчинки, загиблої під колесами автівки, шукають правосуддя

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...