• Головна
  • «Показники по COVID-захворюванню у Новомосковську знаходиться зараз на максимальних цифрах…», - керівник ЦПМСД
10:30, 16 квітня 2021 р.

«Показники по COVID-захворюванню у Новомосковську знаходиться зараз на максимальних цифрах…», - керівник ЦПМСД

«Показники по COVID-захворюванню у Новомосковську знаходиться зараз на максимальних цифрах…», - керівник ЦПМСД

По показникам на COVID-захворювання (кількість госпіталізованих, завантаженість ліжок, кількість потребуючих кисневої підтримки, рівень смертності та інше) Новомосковськ знаходиться зараз на максимальних цифрах.

Про це говорив на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС 15-го квітня головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Новомосковська Леонід Гінкота:

«По показникам ми знаходимося зараз на максимальних цифрах. За рік у Новомосковську за нашими даними померли від коронавірусу 75 людей. Це з тих у кого був підтверджений лабораторно цей діагноз…. Багато, на жаль помирає зараз людей. При аналізі усіх випадків 90 % - це люди старші за 60 років… На жаль такі люди мають супутні захворювання і хворіють важче… Що є трохи позитивного: по нашим даним за останні три тижні у місті помітна деяка стабілізація захворюваності (зростання немає)… Щотижня реєструємо вже приблизно однакову кількість нових випадків, трохи понад 200 осіб… Є надія, що рівень буде трохи нижчим наступними тижнями… Кількість же хворих в стаціонарах накопичується. Для зменшення кількості випадків, звісно ж потрібно, щоб мешканці міста виконували вимоги карантину. Вважаю, потрібно підвищити контроль за виконанням цих вимог. Можливо, і в транспорті обмежити кількість людей за 60 років».

Також керівник Центру проінформував про стан вакцинації в місті:

«Ми отримали усього 670 доз вакцини і усі їх використали… Зараз очікуємо на препарат від китайського виробника … поки що вакцини у нашому місті немає. …Хочу звернутися до громадян: ліків спеціальних від цієї хвороби немає. Єдиний метод – це вакцинація. Тому, звертайтеся до своїх сімейних лікарів та записуйтеся на вакцинацію. Ми очікуємо надходження вакцини… Найближчим часом плануємо щепити містян, які нетранспортабельні. … У нас вже є 48 таких заявок… До кожного під’їдемо і вакцинуємо… На жаль, багато наших людей відмовляються від вакцинації…».

Читайте також: У Новомосковську бажаючі озеленити місто повинні попередньо подати заявку до міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...