• Главная
  • Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
17:33, 8 апреля

Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Про захід-акцію розповіли на сторінці Новомосковського міськрайонного відділення ДСНС України в Дніпропетровській області:

"35 років минає з дня страшної катастрофи планетарного масштабу, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Цей вибух спровокував найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Цю чорну дату, що позначає одну з найтяжчих трагедій в історії українського народу, ще й сьогодні не можемо сповна оцінити, чи бодай осмислити наслідки фатального вибуху. Від Чорнобильської катастрофи в Україні постраждало більше трьох мільйонів чоловік. Місцевість, яка зазнала прямого радіаційного враження, становила 1/12 частку всієї території України. Небезпечний для життя рівень радіації спостерігався на площі понад 50 тисяч квадратних кілометрів. Було евакуйовано 76 населених пунктів з кількістю мешканців 91 тисяча чоловік. До зони обов’язкового відселення потрапили 92 населені пункти, а до зони гарантованого державою добровільного відселення - 835. За цими цифрами - особисті трагедії людей, що опинилися в зоні руйнівного впливу наслідків Чорнобильської катастрофи. Згубний вплив “мирного” атому відчули на собі не тільки ліквідатори, а й їхні діти та онуки, не лише українці, а й громадяни інших європейських країн. Так сталося, що Чорнобиль покликав до першої шеренги сміливців - саме пожежних, які безстрашно вступили в двобій з вогнем, пронизаним смертельною радіацією. Ціною титанічних зусиль мужні вогнеборці підкорили вогняну стихію, не дали їй розповсюдитися на інші енергоблоки, що призвело б до непередбачуваних наслідків. У скорбний день Чорнобильської катастрофи ще раз вклонімося пам’яті тих, хто прийняв на себе смертоносний удар ядерної стихії й ціною власного життя і здоров'я підкорив вогонь Чорнобиля".

Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, фото-1
Новомосковські надзвичайники вклонилися подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, фото-2

Читайте також: Проблему безпритульних тварин у Новомосковську вирішуватимуть разом з волонтерами: міська влада відповіла на петицію

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...