• Главная
  • У нових захворілих на COVID у Новомосковську "ймовірний «британський» мутований штам"
15:41, 25 марта

У нових захворілих на COVID у Новомосковську "ймовірний «британський» мутований штам"

У нових захворілих на COVID у Новомосковську  "ймовірний «британський» мутований штам"

Захворюваність на коронавірус у Новомосковську зросла в 3 рази. Щодня до амбулаторій звертається 150 пацієнтів з ознаками ГРВІ й приблизно у третини з них виявляється позитивний тест на ПРЛ. Кілька тижнів тому від COVID-19 лікувалося 150 новомосковців, а зараз – 267.

Таку інформацію головного лікаря КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леоніда Гінкоти оприлюднили на сайті міської ради.

Тільки у середу, 24 березня, додалося 34 нових хворих на COVID-19. Причому йдеться про ймовірний «британський» мутований штам, який розповсюджується набагато швидше, ніж «уханьський».

За словами головного лікаря Леоніда Гінкоти, пацієнти з важким перебігом хвороби, котрі лікуються вдома, забезпечуються пульсоксиметрами, щоб слідкувати за рівнем сатурації кисню у крові. Це справжнє досягнення для міста. Тільки у Новомосковську поки що запроваджена така практика й вона дає позитивні результати: можна вчасно госпіталізувати людину, в якої розвивається ковідна пневмонія.

Головний лікар КНП «Новомосковська центральна міська лікарня» Віктор Вишневський заявив, що наразі в стаціонарі перебуває 162 пацієнти з пневмоніями, серед них 76 жителів Новомосковська. У 91 госпіталізованого підтверджений коронавірус. Серед них важких пацієнтів – 57, з них 49 людей – на кисневих концентраторах, двоє – на апараті ШВЛ і ще троє отримують кисневу терапію неінвазивно.

На жаль, минулого тижня у стаціонарі померло 8 пацієнтів, у чотирьох був позитивний тест ПРЛ. Усі померлі – літні люди, в яких були супутні соматичні патології.

Наразі у Центральній міській лікарні звільнили гінекологічне відділення для додаткового прийому хворих на коронавірус. Окрім цього, у відділеннях ремонтують старі ліжка, щоб використовувати у разі значного збільшення пацієнтів з COVID-19.

Медикаментами, засобами індивідуального захисту та триразовим гарячим харчуванням, за словами головного лікаря Віктора Вишневського, стаціонар для коронавірусних хворих повністю забезпечений.

Наразі три мобільні бригади медиків працюють з коронавірусними хворими і ще три є в резерві. Медиків активно щеплюють – вже 150 працівників отримали першу вакцину. А загалом у місті за три дні зробили 210 щеплень.

"Шановні новомосковці! Щеплення - єдиний спосіб вберегтися від важкої недуги", - медики закликають записуватися на вакцинацію у своїх сімейних лікарів.

Процедура для жителів міста безкоштовна.

Читайте також: Новомосковщина разом з усією областю перейшла до помаранчевої зони епіднебезпеки

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...