• Главная
  • Жителів Новомосковська запрошують до лав Національної гвардії України
09:14, 23 марта

Жителів Новомосковська запрошують до лав Національної гвардії України

Жителів Новомосковська запрошують до лав Національної гвардії України

У військовій частині 3021 НГУ триває прийом на військову службу за контрактом. Гарантується стабільна робота та регулярне грошове забезпечення.

Про це повідомили на сайті Новомосковської міської ради.

На службу за контрактом до Національній гвардії України приймають громадян, які придатні за станом здоров’я до військової служби та пройшли професійно-психологічний відбір. Кандидатами можуть бути:

військовослужбовці, які проходять строкову військову службу у Нацгвардії; громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну (базову) загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 років.

"Нагадаємо, що особовий склад військової частини 3021 охороняє важливі державні об’єкти та виконує інші покладені на нього завдання. Якщо бажаєте служити в НГУ за контрактом, звертайтеся до Центрального відділення комплектування за адресою: м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 43, телефон: 066-02-32-464", - написали в установі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...