• Главная
  • У Новомосковську вуличне освітлення будуть відновлювати за рахунок бюджету, грантів та доступних кредитів
11:06, 20 марта

У Новомосковську вуличне освітлення будуть відновлювати за рахунок бюджету, грантів та доступних кредитів

У Новомосковську вуличне освітлення будуть відновлювати за рахунок бюджету, грантів та доступних кредитів

Новомосковськ – темне місто, навіть центральні вулиці погано освітлені. Тому міська влада шукає додаткові фінанси для встановлення нових ліхтарів.

Коштом бюджету Новомосковська за перші три місяці роботи вдалося відновити освітлення на 8 вулицях міста: Кущівській, Вузенькій, Одеській, Садовій, Севастопольскій, Волгоградській, Басейній та Малиновій.

«Декілька десятиліть там не було взагалі освітлення. У мене були зустрічі на Кулебівці й люди казали, що вони забули взагалі, що таке вуличне освітлення», – озвучив сиуацію міський голова Сергій Рєзнік.

Проте коштів на вирішення цієї проблем не вистачає, оскільки бюджет розвитку на 2021 рік складає усього 36 млн грн. Тому вирішили співпрацювати з Північною екологічною фінансовою корпорацією «НЕФКО». Вона відома в Україні та ЄС своїми успішними проєктами з відновлення вуличного освітлення та вирішення різноманітних проблем енергоефективності.

«Ми розпочинаємо діалог з кредитно-грантовою програмою від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. Сама програма – це 5 млн грн грантової допомоги від НЕФКО та кредит в 17 млн грн під 3% річних», – розповів очільник міста.

За словами Сергія Рєзніка, ці кошти не дозволять освітити весь Новомосковськ, оскільки проблема накопичувалась десятиліттями, але на основних локаціях можна буде зробити нові світлоточки європейського зразка. І цю роботу місто розпочинає вже в 2021 році.

ВІДЕО (приклади реалізованих проектів)

Інформація, фото та відео прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: Працівники одного з комунальних підприємств Новомосковська протестували проти призначення їм нового керівника

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...