• Главная
  • У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії
18:09, 11 марта

У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії

У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії

У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії.

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської міської ради.

У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії , фото-1
У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії , фото-2

За інформацією, нтерактивним кабінетом хімії обладнали ЗЗСО №18, а біології – ЗЗСО №6. Обидві STEAM-лабораторії придбали для Новомосковська за рахунок державного бюджету, причому розподілом цих коштів займалась обласна влада. Слід зазначити, що головною умовою було, щоб у школі навчалося більше 1 тисячі дітей.

«Кабінети хімії та біології, що вже функціонують у цих закладах освіти, отримані завдяки підтримки ОДА. Це частина субвенції на нову українську школу. Поява цих кабінетів - старт оновлення, осучаснення шкіл, можливість отримувати якісні знання. Ми поспілкувалися з вчителями, вони відзначають надзвичайну зацікавленість учасників освітнього процесу предметом після того, як у школах з'явилися сучасні кабінети. Це нові можливості для дітей», – розповів міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.

Учень 11-А класу школи №18 Данило Мануйленко розповів, що коли він навчався у 7-му класі, вчитель всі хімічні реакції малював крейдою на дошці. А тепер кожен учень в хімічній STEAM-лабораторії може побачити збільшені моделі молекул й більш ретельніше їх дослідити. Фактично можна побачити, що в хімічних сполуках відбувається на молекулярному рівні.

У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії , фото-3
У двох школах Новомосковська відкрили сучасні STEAM-лабораторії , фото-4

«Я неймовірно вражений, що в нас з’явився такий кабінет, тому що хімія – це предмет, де потрібні практичні заняття. І тепер наша школа отримала кабінет хімії, обладнаний за останнім словом техніки. Там є й інтерактивна дошка, проектор, мікроскопи, набори реагентів, конструктори елементів хімічних сполук. Це покращить мотивацію наших учнів, тому що з’явилися надсучасні умови для вивчення предмету», – говорить учень 11-А класу школи №18 Данило Мануйленко.

Нове освітнє середовище дозволяє візіалізувати результати досліджень та вимірювань, здійснювати різномінітні навчально-дослідні проєкти та розвивати інтерес учнів до природничих предметів.

Інформація та фото прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: Отримувачам субсидії у Новомосковську нарахували значно урізану суму: чому? - роз"яснили в УПСЗ міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...