• Главная
  • У КП "НККП" міста Новомосковська змінився статут та назва
14:38, 6 марта

У КП "НККП" міста Новомосковська змінився статут та назва

У КП "НККП" міста Новомосковська змінився статут та назва

Міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» змінило назву на Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Новомосковської міської ради.

За вищевказане проголосували депутати Новомосковської міської ради на черговому сесійному засіданні 5-го березня.

У КП "НККП" міста Новомосковська змінився статут та назва, фото-1

Також, в новій редакції затвердили статут підприємства.

Для здійснення господарської діяльності Підприємства сформований статутний капітал в сумі 5099324 (п’ять мільйонів дев’яносто дев’ять тисяч триста двадцять чотири) грн. 00 коп.

Мета діяльності підприємства, зокрема:

- організації вивозу, утилізації твердих побутових відходів з багатоповерхових та приватних будинків, організацій та підприємств усіх форм власності, інших суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб;

- організація та участь відповідно до чинного законодавства у здійсненні контролю за якісним та своєчасним виконанням програм та рішень міської ради та її виконавчого комітету, виданих в межах їх компетенції в частині усунення порушень у сферах порушення правил збору та вивозу твердих побутових відходів;

- надання побутових послуг фізичним та юридичним особам;

- участь у встановленому порядку у виконанні програм та рішень державних органів.

Ведення господарської діяльності для надання відповідних послуг юридичним і фізичним особам у сферах торгівлі, відпочинку, розважального, грального та концертного бізнесу, туризму, а також у інших сферах підприємництва відповідно до чинного законодавства, з метою отримання прибутку.

Припинення або призупинення самовільних дій, які призвели до тієї чи іншої шкоди благоустрою, з письмовим попередженням про це замовника і безпосереднього винуватця негативних для міста наслідків.

Серед завдань підприємства, згідно Статуту, також і звільнення, спільно з правоохоронними та іншими компетентними органами, в установленому порядку земельних ділянок від самовільного розташованих (працюючих без дозвільних документів всупереч чинному законодавству) рекламних конструкцій, сезонних майданчиків об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та іншого.

Здійснення заходів адміністративного контролю, які спрямовані на запобігання адміністративним правопорушенням в сфері благоустрою.

Змінилася також підпорядкованість підприємства

У КП "НККП" міста Новомосковська змінився статут та назва, фото-2

Більше іформації

Ольга Кібарова

Читайте також: Депутати Новомосковської міської ради ухвали рішення про участь в аукціоні з оренди ПК "Металург"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...