• Головна
  • COVID: У Новомосковській лабораторії проінформували щодо вакцинації та повідомили актуальну статистику
17:26, 17 лютого 2021 р.

COVID: У Новомосковській лабораторії проінформували щодо вакцинації та повідомили актуальну статистику

COVID: У Новомосковській лабораторії проінформували щодо вакцинації та повідомили актуальну статистику

У Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень на запит нашого кореспондента повідомили актуальну статистику щодо захворюваності у місті та районі на COVID та дали інформацію з приводу майбутньої вакцинації:

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу станом на 17 лютого серед мешканців міста Новомосковська за весь час спостереження зареєстровано 2858 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), серед мешканців Новомосковського району - 1105 випадків. Різке збільшення випадків COVID-19 відмічалося у жовтні - листопаді 2020 року. Зареєстровано 80 летальних випадків, у т.ч. по місту Новомосковську – 42, по Новомосковському району - 38.

Щодня реєстуються нові випадки захворювань на коронавірусну хворобу.

Коронавірус COVID-19, що спричиняє хворобу, віднесений до особливо небезпечних інфекцій, передається від людини до людини респіраторно-крапельним і контактним шляхом. Найбільш небезпечним є контакт з хворим.

В Україні на 2021-2022 роки розроблена Дорожня карта впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Загальною метою здійснення масової вакцинації населення є припинення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Основним завданням Дорожньої карти є охоплення вакцинацією проти коронавірусної хвороби COVID-19 50% населення України.

На даному етапі першочерговою метою вакцинації в Україні є зниження смертності та ускладнень від коронавірусної хвороби серед груп ризику, захист персоналу системи охорони здоров’я та інших життєво важливих систем державного значення.

МОЗ затверджені дев’ять пріоритетних груп для вакцинації від COVID-19:

- медичних працівників,

- працівників соціальної сфери,

- осіб, що проживають у закладах довгострокового догляду та працівників таких закладів,

- людей похилого віку ( 60 років і старше),

- військовослужбовців,

- працівників структур Державної безпеки (Держслужби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Нацгвардії, СБУ, МВС),

- учителів та інших працівників сфери освіти,

- дорослих віком від 18-59 років.

Щоб запобігти виникненню та розповсюдженню захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19 необхідна свідомість та відповідальність кожного.

Попередити інфікування, знизити ризики зараження допоможе виконання профілактичних заходів:

- при відвідуванні місць масового скупчення людей (магазини, ринки, підприємства й офіси, де здійснюється прийом громадян, тощо), а також у транспортних засобах надягати маску так, щоб вона закривала рот і ніс; правильне використання маски знижує ризик зараження до 17%;

- дотримуватися соціальної дистанції 1,5 метри один від одного в місцях скупчення людей; кожен додатковий метр дистанції зменшує ризик зараження у 2 рази;

- дотримуватися правил гігієни рук – частіше мити руки з милом або обробляти спиртовмісними антисептиками після відвідування громадських місць, туалету, прибирання, перед приготуванням їжі, тощо; використовувати одноразові рукавички.

Бережіть себе і своїх близьких!

Інформація Новомосковської міськрайонної лабораторії

Читайте також: З початку пандемії у Новомосковську загалом захворіли на COVID 2858 містян

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...