• Головна
  • У КП "Новомосковськводоканал" нагадують про необхідність повірки лічильників
12:10, 15 лютого 2021 р.

У КП "Новомосковськводоканал" нагадують про необхідність повірки лічильників

У КП "Новомосковськводоканал" нагадують про необхідність повірки лічильників

У КП "Новомосковськводоканал" нагадують про необхідність повірки лічильників.

Інформацію оприлюднили на сайті підприємства.

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» стаття 17 п.1., законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.

Відповідно до ч. 4 ст. 17 Закону про метрологію періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором, а у разі укладення співвласниками багатоквартирного будинку індивідуальних договорів про надання відповідної комунальної послуги періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) таких вузлів обліку забезпечуються виконавцем комунальної послуги за рахунок плати за абонентське обслуговування, встановленої відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)№1344 від 02.11.2017 року з діючих тарифів КП «Новомосковськ водоканал» вилученні витрати пов’язані з обслуговуванням та повіркою загально будинкових та індивідуальних засобів обліку води, з 02.11.2017 року повірка проводиться за рахунок споживачів.

КП "Новомосковськ водоканал" повідомляє, що розрахунки з абонентами, які своєчасно не провели планову державну повірку приладів обліку води, будуть здійснюватися за нормами питного водоспоживання, згідно діючому законодавству (без урахувань показників приладу обліку, за кількістю зареєстрованих осіб).

Дата наступної повірки вказана в акті пломбування приладу обліку води при прийняті його на абонентський облік ; в свідоцтві про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки (в разі повірки без демонтажу); в особовому кабінеті.

Читайте також: На одній з вулиць Новомосковська вперше за сорок років з"явилися ліхтарі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...