• Головна
  • Минулої доби на Новомосковщині виявили 20 нових випадків коронавірусного захворювання
12:17, 7 лютого 2021 р.

Минулої доби на Новомосковщині виявили 20 нових випадків коронавірусного захворювання

Минулої доби на Новомосковщині виявили 20 нових випадків коронавірусного захворювання

Минулої доби на Новомосковщині виявили 20 нових випадків коронавірусного захворювання: 15 у місті; 5 - в районі.

За даними Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу в регіоні виявили 306 нових випадків коронавірусу.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Хворобу подолали ще 257 мешканців області. Завантаженість ліжок у госпітальних базах регіону – 23,4%.

COVID-19 підтвердили у 156 мешканців Дніпра, 42 – Кривого Рогу, 15 – Новомосковська, 11 – Кам’янського, 9 – Покрова, 8 – Синельникового, 6 – Марганця, по 2 – Вільногірська та Жовтих Вод, 1 – Першотравенська.

По 10 нових випадків виявили у Царичанському та Петриківському районах, 8 – у Верхньодніпровському районі, 6 – у Солонянському, по 5 – у Дніпровському та Новомосковському, 4 – Синельниківському, 3 – Апостолівському, по 1 – Магдалинівському, Петропавлівському, Покровському районах.

Загалом на Дніпропетровщині – 68831 лабораторно підтверджений випадок коронавірусної хвороби. 63067 мешканців області одужали, 1866 людей померли.

Читайте також: Минулої доби у Новомосковську виявили 1 випадок коронавірусної хвороби

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...