• Головна
  • Новомосковський ЦЗ допоможе звільненим через припинення РДА працівникам знайти роботу
11:52, 4 лютого 2021 р.

Новомосковський ЦЗ допоможе звільненим через припинення РДА працівникам знайти роботу

Новомосковський ЦЗ допоможе звільненим через припинення РДА працівникам знайти роботу

«Новомосковський центр зайнятості забезпечить кар’єрним супроводом кожного вивільненого працівника, допоможе оволодіти навичками техніки пошуку роботи, у т.ч. з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Також, за допомогою психодіагностичних методик клієнти центру зайнятості можуть краще пізнати себе та швидше зорієнтуватися на ринку праці» - наголосив під час робочої зустрічі з керівником Новомосковської РДА Михайлом Вишневським, директор міськрайонного ЦЗ Сергій Кадевич.

Відбулася нарада 3-го. На ній була присутня також начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного ЦЗ Юлія Зубаненко.

Директор центру зайнятості Сергій Кадевич, проінформував також під час зустрічі про можливість реєстрації в державній службі зайнятості через портал «Дія».

Юлія Зубаненко надала консультацію щодо виконання норм законодавства про працю і зайнятість при вивільнені працівників, проінформувала про стан на ринку праці міста Новомосковська та Новомосковського району, акцентувала увагу на актуальних вакансіях та можливість скористатися послугами рекрутингу для прискорення працевлаштування.

За результатами зустрічі підписали угоду «Про співпрацю» та визначили шляхи подальшої взаємодії Новомосковського міськрайонного центру зайнятості з Новомосковською районною державною адміністрацією.

Читайте також:У Новомосковську будуть застосовувати максимально жорсткі санкції до тих, хто не сплачує за тепло

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...