• Главная
  • У місті з’явиться КП «Новомосковський комбінат ритуальних послуг»
12:09, 27 января

У місті з’явиться КП «Новомосковський комбінат ритуальних послуг»

У місті з’явиться КП «Новомосковський комбінат ритуальних послуг»

У місті з’явиться КП «Новомосковський комбінат ритуальних послуг».

Про це повідомили на сайті Новомосковської міської ради.

За інформацією, міська влада планує навести порядок у сфері ритуальних послуг, щоб прибрати усі інсинуації, в тому числі з "кримінальним душком".

З цього привлоду 26-го січня міський голова Сергій Рєзнік зустрівся з наглядачами цвинтарів міста. За словами очільника Новомосковська, потрібно чітко розділити функції бізнесу і влади. Влада має слідкувати за місцями поховань і мати монополію на реєстрацію поховань. А бізнес – продавати ритуальні послуги та атрибутику, причому офіційно, щоб частину грошей від прибутків не виводили в тінь, а сплачували податки в міський бюджет.

«Ми в місті створимо окреме КП «Новомосковський комбінат ритуальних послуг», яке має привести до ладу все те, що відбувається довкола кладовищ багато років. Спротив є у тих, хто зараз вишукує вигоду з тих проблем, які є стосовно управління міськими кладовищами. Я вас хочу запевнити, що в мене вистачить можливостей організувати нормальну роботу в правовому полі щодо ритуальних послуг у м. Новомосковську», – підкреслив міський голова Сергій Рєзнік.

Міський голова також додав, що потрібно зробити електронний журнал реєстрації поховань. У межах цифровізації адмінпослуг його необхідно об’єднати з реєстрами міськрайонного РАЦСу та міського ЦНАПу, щоб у скорбну годину людина мала можливість отримати довідку про смерть родича на свій гаджет або ПК і не ходити по інстанціям.

А ще, за словами Сергія Рєзніка, нарешті потрібно відвести земельні ділянки для всіх кладовищ та оформити на них технічну документацію. Оскільки земельні ділянки цвинтарів у місті сьогодні досі не оформлені. Вкрай необхідно також відкрити новий цвинтар. Переговори з цього приводу вже ведуться.

Запис зустрічі міського голови Сергія Рєзніка з наглядачами цвинтарів можна переглянути на ФБ сторінці «Новомосковська міська рада» за посиланням.

Читайте також:«Плановим результатом діяльності «Новомосковськтеплоенерго» цього року буде значний збиток…» - керівник тепломережі міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...