• Главная
  • У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу
10:42, 22 января

У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу

 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу

У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу.

Про це розповіли на сторінці бригади у фейсбук:

"21 січня рівно шість років тому офіційно заявили, що сили АТО пішли з Донецького аеропорту через руйнування об’єкта. Тому саме сьогодні у 93 бригаді Холодний Яр відбулося вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу.

Церемонію проводили біля Монументу загиблим воїнам-холодноярцям. У вступній промові ТВО командира 93 бригади Холодний Яр підполковник Іван Войтенко наголосив, що захисники Донецького аеропорту прославилися на весь світ і стали еталоном військовослужбовця. «Сьогодні я не хотів би говорити пафосних речей. Скажу від себе: не з чуток знаю, як перебувати під постійним вогневим впливом противника. І коли йшли запеклі бої за ДАП, про них тоді часто говорили медіа, я прекрасно розумів, що особовий склад, якій там, відчував постійну небезпеку, вони були під постійною загрозою смерті.

Були й інші ділянки фронту, які ворог атакував, обстрілював. Але це було епізодично, не щоденно і щохвилинно. Саме тому оборона Донецького аеропорту стала еталоном хоробрості, витривалості й підготовленості наших підрозділів. І завдяки новинам з аеропорту армійці, що обороняли інші ділянки фронту, відчували тоді піднесення й жагу до перемоги. У військових є такий вислів: де є професіоналізм, немає місця героїзму. Мається на увазі, що досконально сплановані та відпрацьовані дії військових не потребують геройства та жертовності. Але Донецький аеропорт довів, що ці поняття не суперечать одне одному. Героїзм і професіоналізм там були невід’ємними складовими боїв за ДАП».

Загиблих «кіборгів» вшанували хвилиною мовчання. А почесна варта виконала символічні постріли у повітря на їхню честь. Також підполковник Войтенко подякував військовослубовцям, які пройшли аеропорт і продовжують служити в Збройних Силах та передають новим поколінням армійців свій досвід. Зокрема, він висловив вдячність присутньому на заході оборонцю ДАПу Олександру Козинцю, що воював в аеропорту у серпні і вересні 2014 року у складі 2 батальйону 5 роти 93 бригади й був поранений на позиції «Броня» у новому терміналі. Нині боєць продовжує службу у ремонтно-відновлювальному батальйоні. У свою чергу капелан отець Олександр зазначив: «Кожного разу ми збираємося для вшанування пам’яті кіборгів з величезною подякою до них. А найбільшим проявом подяки є наша молитва. Адже ті, кого вже немає в живий потребують Божого милосердя, щоб осягнути вічність». Вічна пам'ять загиблим воїнам!"

 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-1
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-2
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-3
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-4
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-5
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-6
 У 93 бригаді Холодний Яр вшанували полеглих «кіборгів» - оборонців ДАПу, фото-7

Читайте також: Кіборг, ветеран 93-ї ОМБр потребує допомоги

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...