Учні та вчителі Дніпропетровщини можуть скористатися платформою «Всеукраїнська школа онлайн»

Учні та вчителі Дніпропетровщини можуть скористатися платформою «Всеукраїнська школа онлайн», Ольга

В Україні запустили сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання. Відеоуроки, тести та завдання для 5-11 класів – з 18-ти основних предметів. Платформою «Всеукраїнська школа онлайн» можуть скористатися і учні та вчителі Дніпропетровщини. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» стане у нагоді і під час дистанційного навчання, і якщо дитина пропустила заняття через хворобу або з інших причин. А ще – створений контент дозволяє забезпечити рівний доступ до якісної освіти всіх учнів, незалежно від їхнього місця проживання. Вчителів – методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних технологій, – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Всі матеріали, викладені на платформі, пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам».

Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів. Це українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Нині контент розрахований на 2 тижні навчання. Щотижня він доповнюватиметься.

Аби скористатися матеріалами онлайн-ресурсу, необхідно створити обліковий запис.

Детальніше про те, як користуватися контентом, тут.

Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» – спільний продукт Міністерства освіти та науки України, Українського інституту розвитку освіти та Міністерства цифрової трансформації України. Це також частина Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии