• Головна
  • Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ
17:25, 17 грудня 2020 р.

Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ

Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ

Очільник міста Сергій Рєзнік зустрівся з головами ОСББ, аби вислухати їхні проблеми та розробити механізм співпраці. Він заявив, що Новомосковськ кардинально змінить ставлення до багатоповерхівок, оскільки в них проживає половина городян.

На зустрічі йшлося про засміченість міста, відсутність євроконтейнерів для сміття та нормальних майданчиків для збору ТПВ, а також негабаритного й будівельного сміття. Голови ОСББ скаржились, що в контейнери багатоповерхівок потрапляє сміття ще й з приватного сектору. Наразі лише 20% власників приватних будинків уклали договір на вивіз ТПВ.

Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ, фото-1

«Повинно бути не епізодичне рішення проблеми з вивозом сміття, а міська програма. У нас 70 тис населення, якщо 20 грн беруть з однієї людини, виходить 1 млн 400 тис щомісяця. За ці гроші можна взяти євроконтейнери? Можна. А щоб заставити приватний сектор платити, потрібно заключити з ними договори», - вважає голова ОСББ «Дружба плюс» Олександр Дишкант.

ВІДЕО - 1

Сергій Рєзнік повідомив, що у Новомосковську планується створити інспекцію з благоустрою, яка зокрема буде штрафувати тих, хто не платить за вивіз сміття, але підкидає його у контейнери багатоповерхівок.

Ще одна нагальна проблема – аварійні ліфти. Самостійно члени ОСББ не в змозі їх капітально відремонтувати або замінити.

«З новою керуючою компанією провели дефектне дослідження ліфтів. Редуктор на одному у нас вже зношений, тобто він у будь-який момент може заклинити, а це від 50 тис грн. А на другому ліфті потрібно ланцюг міняти. Я розумію, що це навіть не 100 тис грн. Самостійно жителі це зробити не зможуть», – скаржиться голова правління ОСББ «Українська, 7» Світлана Богуславська.

ВІДЕО - 2

В цілому на утримання багатоповерхівок, в тому числі на підтримку та співфінансування ОСББ в міському бюджеті на 2021 рік буде передбачено близько 5 млн грн.

Міський голова також зауважив, що Новомосковськ поступово буде відмовлятися від центрального опалення й переходити на автономне: «У нас система розбалансована, ми не можемо надалі утримувати централізоване опалення. Місто за останні три роки заплатило 100 млн грн компенсацій КП «Новомосковськтепломережа», фактично сплачуючи за тих городян, що не розраховуються за тепло.

ВІДЕО - 3

На зустрічі обговорили й проблему відсутності в ОСББ прибудинкових територій.

«Я хочу окреслити свою позицію, свою філософію: нам потрібно дати нормативний документ, за яким закріпити прибудинкову територію за кожним будинком», – заявив міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.

ВІДЕО - 4

Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ, фото-2
Про опалення, сміття, ліфти та інше: керівництво Новомосковська зустрілося з головами ОСББ, фото-3

На зустрічі він представив головам ОСББ свого позаштатного радника по ЖКГ Миколу Гончарова, який раніше працював заступником міського голови м. Покрова. За 5 років він зміг вирішити багато комунальних проблем цього міста. Тепер голови ОСББ зможуть звертатися до Миколи Гончарова з усіма своїми проблемами й гострими питаннями.

Інформація, фото та ВІДЕО прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: У міській лікарні Новомосковська, в разі екстреної необхідності працюватиме пересувний електрогенератор

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...