![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
13:33, 2 грудня 2020 р.
Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії новог... Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 грудня, під час першого сесійного засідання новообрані депутати Новомосковської районної ради таємним голосуванням обрали нового очільника.
Керуватиме відтепер районом політолог Сергій Храпов. За нього віддали голоси 28 з 41 присутніх на засіданні депутатів.
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-1 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сергій Анатолійович Храпов народився в 1981 році у місті Новомосковськ. Закінчив міську загальноосвітню школу № 1, потім Державний національний університет імені Олеся Гончара в місті Дніпро по спеціальності політологія та суспільні науки. З 5-го курсу навчання в ДНУ почав викладати історію в ЗОШ № 6 міста Новомосковська, потім був редактором однієї з обласних газет. Обирався: депутатом Верховної Ради України, двічі – депутатом Новомосковської міської ради, а також депутатом обласної ради, де очолював комісію з промисловості та базових галузей економіки. Одружений, має двох дітей.
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-2 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-3 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-4 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-5 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-6 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій се..., фото-7 Депутати Новомосковської районної ради обрали на першій сесії нового очільника, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Усього претендували на посаду голови Новомосковської районної ради 2-є кандидатів. Окрім Сергія Храпова, - Назар Гончаров – юрист, 1984-го року народження, теперішній заступник голови Новомосковської РДА.
Попередньо на сесії також оголосили результати місцевих виборів та назвали прізвища обраних в районну раду депутатів. Новообрані депутати склали присягу та отримали мандати. Найбільше представництво в районній раді буде у партії "Слуга народу".
Фото – скрін з відео блогера Ксенії Дзегарницької.
Ольга Кібарова
Читайте також: Міський голова Новомосковська з робочим візитом відвідав центральну лікарню
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...