• Главная
  • Роковини Голодомору: 28 листопада запаліть свічку пам’яті
09:09, 28 ноября 2020 г.

Роковини Голодомору: 28 листопада запаліть свічку пам’яті

Роковини Голодомору: 28 листопада запаліть свічку пам’яті

До 87-их роковин Голодомору запаліть свічку пам’яті та освітіть нею дорогу в майбутнє. Про це нагадали у Світовому конгресі українців.

За інформацією galinfo

У суботу, 28 листопада 2020 р., українці всього світу запалять увечері у своїх будинках свічки пам’яті з молитвою за жертви Голодомору-геноциду, заподіяного проти українського народу в намаганні знищити українську національну ідентичність.

Роковини Голодомору: 28 листопада запаліть свічку пам’яті, фото-1

Свічка об'єднує нас у зобов’язанні пам’ятати та поширювати історію про Голодомор, невтомно працюючи над визнанням Голодомору геноцидом українського народу кожною державою світу. У 1932-33 рр., у розпал свідомо спланованого голоду, який забрав мільйони невинних життів, лише деякі мали сміливість говорити правду. Однак мало хто хотів про це слухати.

Роковини Голодомору: 28 листопада запаліть свічку пам’яті, фото-2

Попри довголітні намагання комуністичної влади знищити український народ, а також нинішні спроби інших сил дезінформувати та стерти з людської пам’яті злочини Голодомору, український народ знову і знову демонструє свою рішучість у подоланні викликів проти гідності нації та її невід’ємних прав.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) та 20-мільйонна українська діаспора закликають міжнародну спільноту приєднатися до українців у всьому світі у вшануванні жертв Голодомору та у визнанні правди. Злочин Голодомору та мотиви злочинця, яким є тоталітарний режим Сталіна, добре задокументовані. І тому кожна людина вільного світу, яка поділяє основні людські права і свободи, зобов'язана враховувати уроки Голодомору та захищати демократичні принципи і цінності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...