• Главная
  • У Новомосковську пішов з життя один з найкращих вчителів історії, географії і економіки
09:03, 23 ноября 2020 г.

У Новомосковську пішов з життя один з найкращих вчителів історії, географії і економіки

У Новомосковську пішов з життя один з найкращих вчителів історії, географії і економіки

"Сьогоднi, 22 листопада 2020 року, спiльноту Новомосковського мiського лiцею "Самара" сколихнула трагiчна звiстка: пiшов з життя один з найкращих вчителiв iсторiї та економiки Чабаненко Вiктор Андрiйович", - про це повідомили на сторінці закладу у фейсбук:

"...Поряднiсть, принциповiсть, професiоналiзм, закоханiсть у свiй предмет i людянiсть - це тi риси Великого Вчителя, якими володiв Вiктор Андрiйович. Глибоке знання свiтових економiчних процесiв i взаємозв'язку iсторичних явищ, критичне мислення i аналiтичний пiдхiд до будь-якої iнформацiї властивi були самому Вiктору Андрiйовичу, i саме цих речей навчав вiн i своїх учнiв. Його розум i педагогiчний талант допомогли багатьом дiтям знайти свiй успiшний шлях у життi. Вiн назавжди в наших серцях i нашiй пам'ятi. Педагогiчний колектив лiцею "Самара" висловлює глибоке спiвчуття родинi Чабаненка Вiктора Андрiйовича".

У Новомосковську пішов з життя один з найкращих вчителів історії, географії і економіки, фото-1

"Сьогодні чорний день, біль і шок, - не стало нашого улюбленого, дорогого, неповторного ВІКТОРА АНДРІЙОВИЧА ЧАБАНЕНКА. Людина-Легенда, Людина-Всесвіт, Людина широкої, щирої душі, енциклопедичного світогляду, глибинної мудрості. Люблячий, турботливий чоловік і батько, вірний, надійний друг, Учитель від Бога, найулюбленіший серед усіх поколінь учнів, відданий своєму покликанню, закоханий у історію, вміючий захопити нею дитячу душу, спроектувати майбутню професію. Завжди усміхнений, завжди у русі, близький і вболіваючий, безцінний колега... Людина титанічної працездатності та всеохоплюючого інтелекту... Щирі співчуття родині. Воістину Світла пам'ять Світлій Людині. Царство Небесне і вічна безмежна вдячність, що Ви були поряд у цьому житті, Вікторе Андрійовичу", - написала з цього приводу педагог ЗОШ № 18 Владислава Довбиш.

У Новомосковську пішов з життя один з найкращих вчителів історії, географії і економіки, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...