• Головна
  • Вже 43 повідомлення про зараження медпрацівників на COVID зафіксували у Новомосковському відділенні ФСС
15:10, 20 листопада 2020 р.

Вже 43 повідомлення про зараження медпрацівників на COVID зафіксували у Новомосковському відділенні ФСС

Вже 43 повідомлення про зараження  медпрацівників на COVID зафіксували у Новомосковському відділенні ФСС

До Новомосковського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області надійшло вже 43 повідомлення про зараження інфекцією COVID медичних працівників (в т.ч. 1 смертельно).

Таку інформацію інстанції оприлюднили на сайті Перещепинської міської ОТГ.

Зазначені 43 випадки сталися в наступних закладах охорони здоров’я Новомосковщини: КНП "Новомосковська ЦМЛ "НМР", КНП "Новомосковський МЦ ПМСД ", КП "Новомосковська ЦРЛІЛ", КП «ДОСРЦ «Солоний лиман» ДОР».

Повідомляють також, що станом на 13.11.2020 призначені комісії завершили розслідування гострого професійного захворювання медичних працівників у 4 випадках. За результатами розслідувань гостре професійне захворювання визнане таким, що не пов’язане з виробництвом і за результатами розслідування було складено Акти за формою Н-1/НП.

Та додають, що страховим експертом з охорони праці Новомосковського відділення постійно проводиться профілактична робота, надається методична допомога, консультації фахівцям з охорони праці медичних закладів з питань розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників.

11 та 13 листопада 2020 року проведено семінар-навчання на тему «Розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників», в якому взяли участь фахівці з охорони праці медичних закладів м. Новомосковська та Новомосковського району.

За інформацією, страховий експерт з охорони праці Новомосковського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області надала медичним закладам для вивчення та використання в роботі в електронному виді презентацію семінару-навчання на тему «Розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників». Під час онлайн зв’язку дала визначення, для кого випадок інфікування коронавірусною інфекцією визнаватимуть професійним захворюванням, покроковий порядок встановлення зв’язку захворювання з умовами праці, Алгоритм дій при розслідуванні гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників.

З інженерами з охорони праці медичних закладів обговорено раціональне використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) при захворюванні на COVID-19 та тип ЗІЗ при COVID-19 за умовами роботи, типом персоналу та виду діяльності. Надані роз’яснення щодо страхових виплат медичним працівникам внаслідок захворювання на COVID-19.

Фото з інтернету

Ольга Кібарова - За інформацією Новомосковського відділення ФСС області.

Читайте також: Дані по COVID у Новомосковську станом на ранок 20 листопада: інформують у міському ЦПМСД

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...