• Главная
  • У Новомосковську пройшло позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС: роз"яснення щодо "карантину вихідного дня" у місті
16:09, 15 ноября 2020 г.

У Новомосковську пройшло позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС: роз"яснення щодо "карантину вихідного дня" у місті

У Новомосковську пройшло позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС: роз"яснення щодо "карантину вихідного дня" у місті

13-го листопада в приміщенні Новомосковської міської ради пройшло позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС.

Черга денна: запобігання поширенню коронавірусної інфекції та роз"яснення щодо "карантину вихідного дня".

Про це повідомили в прес-службі Новомосковської міської ради.

За інформацією, були заслухані головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота, начальник Новомосковського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Сергій Плачков.

Вони проінформували присутніх щодо серйозного росту захворювання на короновірусну хворобу серед мешканців Новомосковська за останній місяць.

Наголошувалось на необхідності посилення карантинного режиму. Особлива увага була зосереджена на змінах в постанові КМУ від 11.11.2020 року № 1100, які стосуються карантину вихідного дня.

Так в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території міста з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється:

❌

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос; ❌приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах; ❌приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення,

Окрім!:

✅

торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами; ✅ провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; ✅ торгівельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень; ✅ роботи ринку «Центральний» (в межах території ринку); ✅ роботи ринку роздрібної торгівлі продуктовими товарами Новомосковської райспоживспілки на площі Перемоги, 2; ✅ роботи ринку з торгівлі овочами та фруктами на площі Перемоги від вул. Шевченка до вул. М.Головка по парній стороні; ✅ роботи ринку по торгівлі продуктовими товарами по вул. Гетьманській, 41Б (торговий комплекс «Зоряний»).

Заборонена:

❌

діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом; ❌приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. За результатами засідання комісії контролюючим органам доручено посилити нагляд за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, забезпечити здійснення заходів контролю за дотриманням об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил встановлених МОЗ і посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів громадським транспортом.

Читайте також: А ось і слава: або як лікарнею Новомосковська лякали країну

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...