• Головна
  • 15 листопада - Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій
10:06, 15 листопада 2020 р.

15 листопада - Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій

15 листопада - Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій

15 листопада - Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій.

Близько 1,25 мільйона чоловік щорічно вмирають в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Дорожньо-транспортні травми є провідною причиною смерті серед молодих людей, віком 15-29 років. 90% смертельних випадків у світі на дорогах відбуваються в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, навіть якщо ці країни мають приблизно половину автомобілів в світі.

Половина з тих, хто помирає на дорогах світу є "уразливими учасниками дорожнього руху": пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти. За рішенням ООН третю неділя листопада оголошено Всесвітнім днем пам’яті жертв дорожніх аварій.

Він покликаний привернути увагу до сумного факту: у всьому світі в результаті дорожньо-транспортних подій щодня гине 3 тисячі чоловік і близько 100 тисяч отримують серйозні травми.

Більша частина загиблих та постраждалих - молодь. Мета цього дня полягає в тому, щоб вшанувати пам’ять жертв дорожньо-транспортних аварій та висловити співчуття членам їх сімей, а також ще раз нагадати державам про необхідність забезпечити безпеку дорожнього руху.

Серед основних причин ДТП - перевищення швидкості, вживання алкоголю, відсутність програм технічного огляду транспортних засобів та пристроїв, що забезпечують безпеку водіїв і пасажирів. В 2020 році Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій припадає на 15 листопада.

З сайту Ділова мова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...