
09:37, 14 листопада 2020 р.
Мешканці Новомосковщини зможуть взяти участь у конкурсі наукових фотографій від Вікіпедії

Мешканці Новомосковщини, разом з фотомайстрами усієї області, зможуть взяти участь у конкурсі наукових фотографій від Вікіпедії.
Про це повідомили в департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА.
Мешканці області можуть взяти участь саме в українській частині міжнародного конкурсу.
Світлини прийматимуть до кінця листопада. Зображення мають ілюструвати вчених під час роботи, дослідницьке обладнання, процеси і явища.
«Наука, підкріплена гарними фотографіями, стає ще цікавішою та зрозумілішою, – зауважили у департаменті. – Жителі регіону мають гарну нагоду долучитися до створення ілюстративного контенту найбільшої онлайн-енциклопедії світу. А заодно виграти приємні призи за надіслані світлини. На Вікісховище можна завантажувати необмежену кількість знімків. Головна умова – вони мають бути зроблені автором особисто. Допускаються зображення, зроблені з допомогою комп’ютерів».
Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, куди входять спеціалісти із різних галузей знань. Загалом кращі світлини обиратимуть у п’яти номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення», «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми». У кожній визначать по три переможці. Вони отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.
Детальні умови конкурсу – за посиланням.
Він проходитиме до 30 листопада.
Читайте також: У центрі Новомосковська з"явилися декілька металевих скульптур: на згадку про завод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Фінал Black Friday в Dnipro-M: що ще можна купити зі знижкою
Новини компаній
14:44
26 листопада
14:09
23 листопада
12:20
23 листопада
11:14
23 листопада
11:08
23 листопада
10:05
22 листопада
Де орендувати склад в Києві?
Новини компаній
17:00
21 листопада
19:50
20 листопада
Оголошення
07:55, Вчора
4
15:50, 23 листопада
240
16:08, 26 листопада
28
live comments feed...