• Главная
  • Через хворобу суддів на коронавірус Новомосковський міськрайонний суд працюватиме з певними обмеженнями
11:41, 8 ноября 2020 г.

Через хворобу суддів на коронавірус Новомосковський міськрайонний суд працюватиме з певними обмеженнями

Через хворобу суддів на коронавірус Новомосковський міськрайонний суд працюватиме з певними обмеженнями

Через хворобу трьох суддів на коронавірус в роботі Новомосковського міськрайонного суду запроваджуються певні обмеження.

Через хворобу суддів на коронавірус Новомосковський міськрайонний суд працюватиме з певними обмеженнями, фото-1

Які саме? Про це повідомили в інстанції:

"Повідомляємо, що у трьох працівників Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, які працюють в приміщенні суду, розташованого за адресою вул. Гетьманська,4 м. Новомосковськ діагностовано COVID-19.Чинне законодавство не передбачає призупинення роботи суду, а отже Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області продовжує здійснювати судочинство задля забезпечення доступу до правосуддя.

Однак, з метою запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання серед відвідувачів та працівників суду, звертаємося до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін

Керівництво Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області також закликає відвідувачів суду, зокрема учасників судових процесів, дотримуватися вказаних тимчасових профілактичних і протиепідемічних заходів та рекомендує: використовувати своє процесуальне право щодо подання заяви про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, заяви про відкладення розгляду справи на іншу дату та нагадує про можливість користуватися альтернативним способом листування з судом, а саме засобами електронної пошти (електронна адреса Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області inbox@nm.dp.court.gov.ua)."

Читайте також: У центрі Новомосковська сталася ДТП. Та про безпеку пішоходів на наших вулицях

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...