• Главная
  • У Новомосковському районі діють шахраї з "хитрим" договором: беруть завдаток за євровікна і зникають
17:49, 29 октября 2020 г.

У Новомосковському районі діють шахраї з "хитрим" договором: беруть завдаток за євровікна і зникають

У Новомосковському районі діють шахраї з "хитрим" договором: беруть завдаток за євровікна і зникають

У Новомосковському районі діють шахраї: обіцяють людям євровікна, беруть завдаток та навіть укладають і підписують "хитрий" договір, після чого зникають.

Підприємець, громадський активіст Денис Підкопаєв на своїй сторінці у фейсбук закликав ошуканих писати йому особисто, щоб в результаті скласти колективну заяву з цього приводу до правоохоронних органів:

У Новомосковському районі діють шахраї з "хитрим" договором: беруть завдаток за євровікна і зникають, фото-1

"Шановні мешканці Миколаївки, Королівки, Мар'янівки та, можливо, інших сіл! За останній місяць трапилось вже декілька випадків обману людей, яким немісцеві ділки пропонують послуги із виготовлення пластикових вікон або дверей. Схема наступна: до вас приходять до двору та пропонують обміряти та встановити пластикові вікна, двері, тощо. Із вами укладають угоду, у якої прописані такі умови, що Ви зобов'язані сплатити 100% вартості і лише після цього протягом місяця - вони будуть виготовляти замовлення. Якщо повна вартість не була сплачена протягом 20 днів після укладання угоди - а частково - вони вам нічого не винні, гроші не повертаються. Але шахраї саме на такі умови всіх і купують - сплатіть частину, а вже коли будемо встановлювати - залишок. Тобто формально вони беруть завдаток, розказуючи що приїдуть встановлювати через місяць, тоді і буде остаточний розрахунок, ви чекаєте - порушуєте умови договору про невнесення залишку, та до вас вже ніхто не їде, а телефони - не відповідають. Люди підписують договори, не вчитуючись у всі тонкощі - у результаті ні грошей, ні вікон або дверей. Станом на сьогодні написана як мінімум одна заява до поліції, але поки руху немає...".

У Новомосковському районі діють шахраї з "хитрим" договором: беруть завдаток за євровікна і зникають, фото-2

Фото Дениса Підкопаєва.

Ольга Кібарова

Читайте також: У Новомосковському районі чоловік зберігав у квартирі зброю та боєприпаси

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...