• Головна
  • Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу
13:41, 22 жовтня 2020 р.

Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу

Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу

18-го жовтня у Центральній бібліотеці міста Новомосковська відбулася презентація книги Миколи Петровича Чабана «На терезах вічності: постаті, факти й події з історії Новомосковська та Новомосковського повіту».

Провідний бібліотекар Наталія Дегтяр представила автора як відомого публіциста, краєзнавця, заслуженого журналіста України, члена Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України та Національної спілки письменників України, що є автором понад десяти книг. Микола Чабан друкується в двадцяти періодичних іноземних виданнях Австралії, Великої Британії, Канади, США, Німеччини, Ізраїлю, Казахстану, Білорусі.

А нова книга письменника – результат надзвичайно великої праці, що включає близько півтори сотні краєзнавчих розвідок, нарисів, статей, досліджень та репортажів з історії Новомосковська та Новомосковського повіту. Публікації стосуються доби козацтва й наступної доби – кінця XVIII - початку XX століть.

Це дослідницька робота, яку автор вдало поєднав з кропіткою працею в архівах, зі старою періодикою, книжками, вкритими «віковим» пилом, Інтернетом тощо.

Власними враженнями про книгу поділилися: краєзнавці Євген Замковий, Ігор Лисенко та директор історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського Костянтин Мешко.

Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу, фото-1

Кілька примірників книги Микола Петрович Чабан залишив у дарунок бібліотеці, тож усі бажаючі зможуть ознайомитись з нею.

Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу, фото-2

"Рідний край, земля на якій нам випало народитися й жити. Він вабить нас красою природи, зачаровує історією століть та поколінь, які жили й творили тут до нас. Чи багато ми знаємо про них? На жаль - досить мало. Сподіваємось, ця праця стане значною подією у житті тих, хто цікавиться, любить, шанує минуле і сьогодення Присамар`я та Приорілля!", - зазначила з цього приводу ведуча презентації Наталія Дегтяр.

Відомий в країні публіцист, краєзнавець презентував у Новомосковську свою нову книгу, фото-3

За матеріалами Центральної бібліотеки Новомосковська.

Читайте також: У Новомосковську презентував свою книгу відомий дніпровський краєзнавець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...