• Головна
  • Все про жировловлювачі: види та матеріал виготовлення
Новини компаній
13:33, 18 жовтня 2020 р.

Все про жировловлювачі: види та матеріал виготовлення

Новини компаній

Основне завдання жировловлювача - очищати стічні виробничі та побутові води різних виробництв від жирових часток, а також рослинних й мінеральних олій. Окрім цього він відмінно фільтрує воду від великих забруднень та різного сміття, забезпечуючи тим самим ефективну роботу системи каналізації. Компанія КОНАРД https://konard.ua/catalog/zhirouloviteli пропонує ефективні, надійні та недорогі жировловлювачі.

Принцип роботи

Принцип його роботи ґрунтований на гравітаційному методі. Небажані частки легші, ніж вода, тому, коли вода потрапляє в камеру сепарації, вони відділяються від неї таспливають вгору, утворюючи плівку.Кількість жирових відходів залежить від об'єму стічних вод, що переробляються, а також від типу самої установки.

Жировловлювачивиготовляються з різних матеріалів. Досить якісні йзручні в експлуатації моделі з корпусом з поліпропілену. Вони:

- мало важать;
-
не піддаються корозії;
-
довговічні.

Зазвичай в таких пристроях є пластикові кришки, що перешкоджають поширенню неприємних запахів в приміщенні, де встановлений пристрій.

Жировловлювачі під мийку

Це одне з найпростіших рішень. Практично усі пристрої цього типу мають високу ефективність очищення стоків від жирових та масляних домішок - до 75%. Для стандартних моделей передбачена продуктивність від 0,5м³ до 1,5м³ в годину.

Жировловлювая працює за гравітаційним принципом: частки жиру й олій піднімаються на поверхню і затримуються в камері сепарації спеціальними пластинами. Очищаючись від жирових домішок тавеликого сміття, вода проходить дві стадії:

-спочатку в приймальному контейнері відбувається очищення від зважених часток, сміття, а також невеликої кількості жиру;
- з
приймального контейнера стоки потрапляють в камеру сепарації, де вода ретельно очищається від жиру.

Після проходження через пристрійвода спускається в каналізацію.

Найоптимальніший матеріал для побутових пристроїв- поліпропілен. Завдяки компактності моделей їх легко встановлювати під кухонною мийкою, усі пристрої маютьпластикові кришки, які перешкоджають поширенню в приміщенні неприємного запаху. Обслуговування пристрою полягає в систематичному видаленні жирових відходів, що накопичилися.

Жировловлювачіцехового типу

Зазвичай встановлюють в підвалах або технічних приміщеннях. З їх допомогою очищають стоки з усього підприємства або з деяких цехів, в яких переробляють харчову продукцію. Продуктивність таких пристроїв значно вища - від 2м³ в годину.Принцип їх роботи також ґ рунтований на гравітаційному методі.Корпус, як правило, виготовляється з поліетилену або поліпропілену, забезпечуючи устаткуванню довговічність (термін служби - до 30 років).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...