• Головна
  • «Пропозиція» у Новомосковську: треба працювати по совісті
17:01, 15 жовтня 2020 р.

«Пропозиція» у Новомосковську: треба працювати по совісті

У Новомосковськомуміському осередку політичної партії «Пропозиція» переконані: Уряд, Президент повинні чути народ і співпрацювати з ним, позитивно реагувати на суспільні виклики та робити все можливе, щоб життя людей у країні було гідним, щоб кардинальні реформи були до дрібниць опрацьованими і продуманими.

«Пропозиція» – це професіонали

«Якщо центральна влада вбачає в головах громад і мерах опозиціонерів – це абсолютно не правильно! Ми помічники. Потрібно чути нас і реагувати на наші прохання. Тоді країна буде розвиватися!,-зазначає Віктор Літвіщенко, кандидат на посаду міського голови Новомосковська від партії «Пропозиції».

Віктор Літвіщенко говорить відверто: не все ще було зроблено за період його каденції. Але він не хоче просто закривати ці та інші питання на якийсь час, а підходити до всього більш конкретно, професійно. Якщо ремонтувати систему каналізації, то капітально! Покрівлю на будинкові не латати, а повністю реконструювати! Це стосується всіх напрямків. Тому Віктор Літвіщенко бачить майбутнє лише разом з «Пропозицією». Тому що лише ця політична сила реально хоч захистити місцеве самоврядування.

Знайомтесь кандидати в депутати від "Пропозиції" по 3 територіальному округу!


#1. Ракаєв Віталій Іванович
#2. Ключніков Сергій Олексійович
#3. Хорольський Олексій Миколайович
#4. Падашуля Наталія Іванівна
#5. Школярова Валентина Леонідівна
#6. Маньковський Олексій Олексійович
#7. Нагубнєв Олександр Олександрович
#8. Каракай Віктор Миколайович
#9. Омельчук Олена Миколаївна
#10.Більчич Любов Миколаївна

«Пропозиція» – це прогресивні професіонали, які знають, як вирішувати проблеми на місцях 

Саме до представників місцевого самоврядування жителі звертаються із буденними питаннями.

Нардепи далеко, президент – ще далі. Місцева влада – це люди, які завжди поруч. Вони знають справжні потреби містян і роблять усе можливе для розбудови успішних громад.

«Пропозиція» – це професіонали, які знають, як вирішувати проблеми на місцях. Саме до представників місцевого самоврядування жителі звертаються із буденними питаннями. Нардепи далеко, президент – ще далі. Місцева влада – це люди, які завжди поруч. Вони знають справжні потреби містян і роблять усе можливе для розбудови успішних громад. Місцеве самоврядування зшиває країну і не дає «розтягнути» її в різні сторони.Не випадково у партію «Пропозиція» увійшло чимало представників органів місцевого самоврядування, міських, селищних і сільських голів, очільників ОТГ.Адже кому як не цим людям знати, наскільки вищі ешелони влади далекі від свого народу», - підкреслив міський голова.

За роки керівництва цій людині вдалось зробити чимало:у Новомосковську розвивається інфраструктура, триває благоустрій міста, реалізуються програми місцевого соціально-економічного та культурного розвитку, спорту, утримання об’єктів комунальної власності. Він працював і продовжить працювати по совісті.

Команда Резніченка як приклад

Нині у Новомосковську з вдячністю згадують команду тодішнього голови облдержадміністрації Валентина Резніченка, яка зробила чимало для Вільногірська та Дніпропетровщини в цілому. Як відомо, Валентин Резніченко очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію більше чотирьох років. Це був дуже непростий період - як для регіону, так і для всієї країни (2015-2019 рр.). Але, на подив експертів, саме у ці роки область розвивалася, мабуть, найбільш динамічними темпами за багато десятиліть.У селах з'явилися якісні дороги, по ним до нових навчальних закладів поїхали нові шкільні автобуси. Було відремонтовано сільські амбулаторії, які обзавелися новітнім обладнанням. У найвіддаленіших куточках області відкрилися стадіони, дитячі майданчики, парки і сквери. В обласному центрі була створена одна з найкращих в країні дитячих лікарень - Центр матері та дитини ім. Руднєва.
І таких проектів було не десятки, не сотні і навіть не тисяча. А дві тисячі. Саме стільки команда Валентина Резніченка встигла реалізувати в рамках програми «Перезавантаження Дніпропетровщини».

«Все це важливі для регіону проекти. Але вони дійсно дуже різні. Є масштабні - як обласна лікарня ім. Руднєва, а є умовна сільська дорога довжиною в 5 кілометрів. Перший реалізовували кілька років, а для другого було достатньо кількох тижнів. Це складний механізм, якому треба було дати рух. Я завжди знав, що потрібно робити добре. Не для того, щоб комусь сподобатися, а щоб зробити якісний продукт. Сподобатися всім неможливо. Тому стояла мета зробити справу на совість, щоб сподобатися самому собі. Я впевнений в тому, що без інфраструктури країна не живе. З неї ми і почали», - розповідає Валентин Резніченко.

У той момент, коли команда Резніченка відійшла від керівництва областю, на різних стадіях реалізації знаходилося близько 700 проектів. На деяких з них роботи були завершені на 90%. Наприклад, стадіон в Софіївці. Там повністю реконструювали школу, підготували до здачі в експлуатацію спортивний майданчик, залишалося зробити лише покриття. Його немає, і по цей день.Навіть дивно, адже нинішні обласна влада могли його «продати», як власну ініціативу і власну перемогу. Але навіть в цьому вони не «спрацювали». І ось так йдуть справи по всіх об'єктах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...