• Головна
  • «Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів
11:16, 13 жовтня 2020 р.

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів, фото-1

Мер міста Новомосковська Віктор Літвіщенко не має охорони та гуляє містом пішки, називає себе щасливою людиною і впевнений, що попереду у Новомосковську період змін, розвитку та процвітання.

У липні Новомосковську презентували команду політичної партії “Пропозиція ” на чолі з міським головою Віктором Літвіщенком. Він тоді зазначив, що в Україні близько 300 партій, але час підтверджує, що державі не вистачає тієї, яка б представляла інтереси місцевого самоврядування.

До команди увійшли: Ігорь Гуртовий, радник міського голови, Марина Копітько, депутат, секретар Перещепинської міської ОТГ, Надія Нечта, депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання, Віталій Ракаєв, директор КП”НККП” і сам міський голова, відповідно.

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів, фото-2

« 26 років я працюю у місцевому самоврядуванні і я можу порівнювати партії, які були, партії які є. І я вам скажу, що жодна політична сила не декларувала чітко те, що місцеве самоврядування ~головна влада у державі. Чому я так кажу? Бо у конституції України зазначено, що “Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування”. А де живе народ? У місцевих громадах. Інтереси народу напряму пов’язані з місцевим самоврядування. Захищати і представляти інтереси народу, забезпечувати комфортне та гідне життя може саме місцева влада. Звичайно, не без інших гілок влади~ обласної і на рівні держави. Робити все це дуже не просто, адже більше половини місцевого бюджету йде на інші рівні. Тому коли говорять про децентралізацію~ це те, що може і буде робити нова політична сила “Пропозиція”. Аби податки та здобутки місцевих громад йшли здебільшого саме на розвиток життя тут, у містах. Тому партія “Пропозиція” потрібна Україні, і я її підтримую! Сьогодні життя не стоїть на місці. І ми всією нашою громадою будемо продовжувати будувати наше місто професійно. На мені, як на відповідальному керівнику міста, щоденно лежить розв’язання актуальних місцевих проблем медицини, освіти, екології, підприємництва, створення комфортного середовища проживання. «Пропозиція» об’єднує у своїх лавах усіх відповідальних, компетентних і свідомих людей, готових діяти і змінювати місцеве самоврядування на краще», - зазначає Віктор Літвіщенко.

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів, фото-3

Розвиток України – це розвиток міст. Сьогодні міста стають «точками росту» регіональних і національних економік і саме вони найбільше впливають на економічну силу України. Українці вже усвідомлюють, що розвиток України залежить від можливості та зацікавленості громад займатися місцевим розвитком. Завершення процесів децентралізації та реформ самоврядування, практична реалізація принципу повсюдності місцевого самоврядування покладе на лідерів громад інший рівень відповідальності за розвиток. Територіальні громади мають перетворитись із об’єкта управління на суб’єкт управління і самостійно забезпечувати свою спроможність.Тому разом з партією ми будемо вирішувати це основне питання, яке впливає на розвиток всієї країни. «Треба закінчувати розмови і переходити до конкретних дій. Те, що зараз турбує нас всіх – це фінансова основа упровадження нового розподілу. За який кошт має виживати територіальна громада? Із яких джерел будуть надходити ці кошти? Основою цією бази можуть бути чотири законопроекти, які потребують негайного обговорення та винесення на голосування до парламенту», – наголошує Віктор Літвіщенко

В минулому році Новомосковськ вперше брав участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста або голосування за них. Так завдяки проведенню конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі» нам вдалося реалізувати вже 7 проєктів-переможців, які набрали найбільшу кількість голосів. Серед них:

  • «Світло на стадіоні СЗШ №6»;
  • Сучасна лаундж-зона у фойє школи №15;
  • Спортивний майданчик на території ЗЗСО№ 16;
  • Сучасний спортивний зал школи №18;
  • Обладнання для сенсорної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами;
  • «Придбання двох веслувальних тренажерів “Concept 2” для дітей, що тренуються в КПНЗ “НКДЮСШ” НМР»;
  • «Країна Спортляндія», спортивний майданчик в дитячому садочку «Струмок».Попереду ще реалізація 3-х проєктів. Та вже розпочалася подача ініціатив у рамках «Бюджету участі-2021». Тому запрошую всіх приєднуватися та разом зробити наше місто кращим.

Завдяки цілеспрямованій і наполегливій роботі влади з населенням, вміння домовлятися в інтересах громади, піклування за стан міста дозволили отримати кращі результати по наведенню порядку, екологічному оздоровленню території, покращенню у житлово-комунальному господарстві.Основною метою у сфері благоустрою було покращення комфортного та зручного середовища для новомосковців.Важливим елементом благоустрою стала санітарна очистка та озеленення міста. Так за останні 3 місяці суттєво збільшився відсоток по вивезенню ТПВ (приблизно на 20%).Населення – в пріорітеті.

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів, фото-4

Нове районування не повинно заважати децентралізації!

Тепер в Україні замість старих 490 районів тепер буде 136 (17 з них - у анексованому Криму та на непідконтрольних Києву територіях Донбасу).

Попри укрупнення, деякі райони мають понад мільйон мешканців, а деякі - менше ста тисяч. Найбільшим районом став Дніпровський - 1,179 млн людей, а найменшим - гірський Верховинський із 30 тисячами.

«Пропозиція» у Новомосковську: ставка на професіоналів, фото-5

Ще до кінця незрозумілі повноваження нових районів і їхня роль. На нинішніх місцевих виборах до них мають обрати районні ради. Обирайте свідомо!

· Новомосковський район

Увійшли Магдалинівський район та місто Перещепине.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...