• Главная
  • Професійний переклад у бюро «Адмірал»
Новости компаний
17:16, 29 сентября 2020 г.

Професійний переклад у бюро «Адмірал»

Новости компаний

Ще з дитинства кожен з нас пам'ятає, що переклад на іншу мову це чарівне дійство. Ну як можна отак легко перекласти слово з однієї мови на іншу? А що казати про професійний переклад, коли багато сторінок серйозних документів із українських або російських перетворюються на англійську, німецьку або іспанську? Однак перекладач - зовсім не чаріник. Це звичайнісінька людина, що пройшла великий шлях навчання та займається тим, що легко перекладає будьо на будь-яку мову світу. Стати професійним перекладачем може далеко не кожен. На це потрібно багато зусиль, терпіння та посидющості. Коли потреба отримати якісний переклад стає надзвичайно гострою, а власних знань не вистачає, варто звернутися до професійного бюро перекладів «Admiral» https://admiral.com.ua/.

Бюро перекладів «Admiral» з 2008 року виконує переклади на більш ніж 40 мов світу. На даний момент – це велике та одне з найуспішніших бюро перекладів України. Центральний офіс знаходиться у Хмельницьку, але в найбільших містах України є представництва. Кожен перекладач бюро – випускники найкращих зарубіжних та вітчизняних вузів. Перед початком роботи кожен проходить складні перекладацькі тести, довели свою компетентність перед сертифікаційною комісією.

Асортимент послуг «Admiral»

1. Заяви та довідки про несудимість, з місця проживання, податкові довідки та про відсутність Covid-19.

2. Паспорти, документи для виїзду закордон, свідоцтва про одруження, народження.

3. Освітні документи для вступу до зарубіжних вузів.

4. Пакети документів для працевлаштування за кордоном.

5. Апостіль. Завірення документів та якості перекладів.

Як замовити переклад?

Щоб отримати якісний переклад будь-якого тексту чи документу, варто звернутися до менеджерів «Admiral»та обговорити замовлення. Якщо умови співробітництва влаштовують замовника, документ відправляється на опрацювання. Видачі готового перекладу на руки клієнту передує низка етапів:

  • Обговорення вартості та термінів виконання замовлення. Кожному клієнту менеджери пропонують найкращий варіант.
  • Після остаточного узгодження документ проходить переклад та редагування. При необхідності документ вичитується носіями мови, щоб запобігти втрачанню навіть найдрібнішої деталі.
  • Верстка та завірення. Кожен переклад прискіпливо перевіряється задлязбереження всіх текстових та графічних даних.
  • Готовий переклад відправляється замовнику на електрону пошту або будь-який месенджер, а при необхідності – Новою поштою.

«Admiral» - тут працюють чарівники, що обожнюють свою роботу та з пристрастю виконують кожне навіть найдрібніше замовлення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...