• Главная
  • Депутати Новомосковської міської ради зберуться на чергову сесію
10:27, 16 сентября 2020 г.

Депутати Новомосковської міської ради зберуться на чергову сесію

Депутати Новомосковської міської ради зберуться на чергову сесію

25-го вересня депутати Новомосковської міської ради зберуться на чергову сесію.

Відповідне Розпорядження міського Голови Віктора Літвіщенка від 14-го вересня оприлюднили на сайті установи.

Розпочнеться сесія того дня о 10.00 год. в залі засідань будинку міської ради (вул. Гетьманська, 14).

На сесію винесуть питання порядку денного:

1. Про затвердження у новій редакції статуту середньої загальноосвітньої школи № 2 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів.

2. Про затвердження Положення про муніципальну доплату молодим спеціалістам закладів освіти м. Новомосковська та Положення про грошові винагороди педагогічним працівникам закладів освіти м. Новомосковська за високу результативність праці з обдарованими дітьми та за перемоги в конкурсах професійної майстерності.

3. Про надання дозволу на передачу в оренду Никитенко Ю.Ю. спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 14 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів за адресою: вул. Юрченка, 24, м. Новомосковськ.

4. Про надання дозволу на передачу в оренду Гребіннику М.С. спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 14 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів за адресою: вул. Юрченка, 24, м. Новомосковськ.

5. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська в новій редакції.

6. Про внесення змін до договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з АТ «Укрпошта» Дніпропетровської дирекції.

7. Про внесення змін до структури, штатної чисельності Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.10.2020 р.

8. Про внесення змін до договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, з Громадською організацією «Дніпровська Федерація Айкікай Айкідо».

9. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ФОП Чуквишкіній К.Г.

10. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з КП «Новомосковська МСП» НМР».

11. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР».

12. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» в новій редакції.

13. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська окремо визначеного майна.

14. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.05.2020 року № 1267 «Про затвердження умов матеріального забезпечення керівників підприємств галузі охорони здоров’я, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська».

15. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Новомосковської міської ради» в новій редакції.

16. Про затвердження зміни назви та внесення доповнень до міської Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань комунальним підприємством «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради» на 2020 – 2022 роки».

17. Про затвердження передавального акту основних засобів та інших матеріальних цінностей комунального підприємства «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Новомосковської міської ради».

18. Про внесення змін до Регламенту Новомосковської міської ради VII скликання.

19. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

20. Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в м.Новомосковську.

21. Про зміну найменування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОМОСКОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради та затвердження Статуту Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Новомосковської міської ради у новій редакції.

22. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства м. Новомосковська на 2021 – 2025 роки.

23. Про передачу майна з балансу МКП «НККП» на баланс УЖКГ та КБ Новомосковської міської ради.

24. Про передачу майна на баланс управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

25. Про включення майна комунальної власності до переліку першого типу.

26. Про включення майна комунальної власності до переліку другого типу.

27. Про оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м.Новомосковська.

28. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська житлового будинку за адресою: м. Новомосковськ, вул.Павлоградська,2А.

29. Про внесення змін до рішення міської ради від 13 грудня 2019 року № 1076 «Про бюджет міста Новомосковська на 2020 рік».

30. Різне.

31. Земельні питання.

Читайте також: Усе буде відкрито: у Новомосковську продовжують демонтаж огорожі корпусів колишньої лікарні

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...