• Главная
  • Тепловий насос – найпопулярніша енергозберігаюча технологія
Новости компаний
17:34, 15 сентября 2020 г.

Тепловий насос – найпопулярніша енергозберігаюча технологія

Новости компаний
Тепловий насос – найпопулярніша енергозберігаюча технологія, фото-1

Уявіть, що енергія, накопичена в атмосферному повітрі, ґрунті, поверхневій або ґрунтовій воді, може обігріти ваш будинок. Уявіть систему, яка дозволяє опалювати будинок, отримувати гарячу воду для побуту та охолоджувати приміщення протягом літа. Уявіть систему опалення, яка повністю автоматична, безпечна і не вимагає ні нагляду, ні обслуговування. Уявіть, що опалюєте власне житло, використовуючи енергозберігаючі технології Енерго Х в Україні.

З огляду на постійне зростання цін на газ та нафту та необхідність зменшення забруднення навколишнього середовища, все більше людей шукає енергозберігаючі технології. Одним з таких рішень є тепловий насос, найбільш економічний пристрій, що виробляє тепло для опалення протягом року.

Опалення будинку тепловими насосами

Сонячна енергія накопичується в атмосферному повітрі, ґрунті, поверхневих та підземних водах. Теплові насоси дозволяють використовувати енергетичні ресурси з цих джерел, витягуючи їх і передаючи в будівлю.

Як це працює?

Теплові насоси - це пристрої, які забирають енергію з низькотемпературних джерел, а потім за допомогою додаткової енергії передають її споживачам при вищому рівні температури.

Завдання теплового насоса - отримувати сонячну енергію, що зберігається у воді, повітрі та землі, та використовувати її для обігріву всього будинку та отримання гарячої води. Навіть при низьких температурах джерела тепловий насос здатний виробляти достатньо енергії!

Рідина (холодоагент) з низькою температурою кипіння тече у замкнутому контурі теплового насоса. У випарнику ця рідина, змінюючи агрегатний стан на газоподібний, отримує енергію з землі, повітря або води. Отриманий таким способом газ у спеціальному компресорі досягає температури до 95°С.

Газ надходить у теплообмінник (конденсатор), де його енергія (тепло) передається воді, яка або нагріває будинок, або може використовуватися домогосподарствами як господарська вода. Температура води, нагрітої таким чином, може досягати 65ºC. У конденсаторі газ, виділяючи енергію, змінює агрегатний стан у рідину і знову повертається в циркуляцію, маючи змогу поглинати наступну порцію енергії з навколишнього середовища.

Витрати та ефекти

75% енергії, що подається до будинку тепловим насосом, надходить із вільного джерела, і лише 25% цієї енергії береться з електромережі як джерело живлення для компресора. Це енегрозбережувальна технологія, що різко зменшує витрати на опалення, і всі майбутні підвищення цін на енергію впливають на власника теплового насоса лише на 25%.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...