• Главная
  • У конкурсі, який проходив в Новомосковську оприлюднили результати у номінації «Краща прилегла територія до приватного будинку»
17:26, 10 сентября 2020 г.

У конкурсі, який проходив в Новомосковську оприлюднили результати у номінації «Краща прилегла територія до приватного будинку»

У конкурсі, який проходив в Новомосковську оприлюднили результати у номінації «Краща прилегла територія до приватного будинку»

У Конкурсі, який проводився у Новомосковську "Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти, краща територія біля приватного будинку" підбили підсумки в номінації: «Краща прилегла територія до приватного будинку»!

Інформацію надала координатор конкурсу, начальником відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова:

"У вівторок закінчилось голосування у конкурсі. Сьогодні ми запросили на перевірку голосів. На 10 годину завітали: голова квартального комітету № 17 Тетяна Маслій, члени конкурсної комісії Наталія Падашуля та Олена Хорольськая. Після перевірки на накрутку голосів рейтинг розподілився так:

вул. Садова, 22 -193 голоси;

вул. Дубовика,29 – 21 голос;

вул. В.Мельникова,30 – 149 голосів;

вул. Севастопольська,117 – 16 голосів;

вул. Л.Українки,49 – 39 голосів;

вул. Севастопольська,60 – 17 голосів;

вул. Мануїльського,361А – 27 голосів.

Отже після перевірки голосів на накрутку вже є трійка переможців. Вітаємо переможців в номінації «Краща прилегла територія до приватного будинку»:

І місце – вул. Садова, 22 (Клавдія Міленко) -193 голоси!!!

ІІ місце - вул. В.Мельникова,30 (Явтушенко Валентина) – 149 голосів!

ІІІ місце - вул. Л.Українки,49 (Кіріченко Микола) – 39 голосів!

За результатами Конкурсу переможці у цій номінації отримають дипломи та сертифікати на придбання необхідного інвентаря, виконання ремонтних робіт на суму: І місце - 3 тис. грн., ІІ місце – 2 тис. грн., ІІІ місце – 1,5 тис. грн.

Реалізація заявок-переможців - придбання необхідних для закладу освіти товарів, проведення ремонтних робіт, робіт з благоустрою (проводяться відповідно до поданих заявок переможців Конкурсу в межах коштів за виданими сертифікатами). Протягом 10 днів після оголошення результатів Конкурсу переможець подає заявку в межах виграного преміального фонду. Сьогодні в 14:00 запрошуємо на перевірку голосів учасників номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків.

Читайте також: Конкурс "Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти, краща територія біля приватного будинку": перші підсумки

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...