• Главная
  • У Перещепинській ОТГ воїни АТО та воїни-інтернаціоналісти об’єдналися в одну громадську організацію
14:05, 8 сентября 2020 г.

У Перещепинській ОТГ воїни АТО та воїни-інтернаціоналісти об’єдналися в одну громадську організацію

У Перещепинській ОТГ воїни АТО та воїни-інтернаціоналісти об’єдналися в одну громадську організацію

На початку осені у Перещепинській ОТГ відбулася визначна подія - учасники бойових дій, ветерани АТО, воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни в Афганістані, які мешкають на території громади об’єдналися в одну організацію.

ГО буде складатися зі 150 воїнів АТО та 60 членів інших вищезазначених категорій.

На відповідних установчих зборах були присутні 42 чоловіки з правом голосу.

У Перещепинській ОТГ воїни АТО та воїни-інтернаціоналісти об’єдналися в одну громадську організацію, фото-1

Були запрошені: Віктор Волошин, голова Дніпропетровської обласної спілки Української спілки ветеранів Афганістану; Геннадій Просянко – військовий та поліцейський капелан; Світлана Безкровна – сільський голова Чернещинської сільської ради Зачепилівського району Харківської області.

За результатами голосування було прийняте рішення створити громадську організацію « Перещепинська об’єднана спілка ветеранів війни» , головою ГО було обрано Павла Швеця - завідувача Перещепинської Амбулаторії ЗПСМ КНП "Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги" Новомосковської Районної Ради", молодшого сержанта. Заступником голови – ветерана та інваліда війни в Афганістані Сергія Явтуховського.

Членами правління стали Анатолій Пред – голова Перещепинського осередку Новомосковської міськрайонної спілки УСВА, Віталій Власенко – майор, заступник військового комісара, начальник відділення рекрутингу та комплектування Магдалинівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Олександр Черемашенцев – координатор учасників бойових дій «Харківтрансгазу». До наглядової ради було обрано Миколу Деберину з с. Голубівки, Валерія Хоботова та Олександра Коваленка з м.Перещепине.

Громадська організація «Перещепинська об’єднана Спілка ветеранів війни» є добровільною, самоврядною громадською організацією ветеранів війни, яка об’єднує громадян України, мешканців Перещепинської міської ОТГ - учасників бойових дій на території Афганістану, учасників військових конфліктів на території інших іноземних держав, учасників бойових дій антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях та Операції Об’єднаних Сил у Донецькій та Луганській областях, включно із членами добровольчих загонів та підрозділів, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників бойових дій, членів сімей померлих ветеранів війни, членів сімей військовополонених і зниклих без вісті на основі спільності їх інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом.

Метою діяльності Організації є консолідація та координація дій і зусиль ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників бойових дій, членів сімей померлих ветеранів війни, членів сімей військовополонених і зниклих без вісті для реалізації та захисту економічних, соціальних, політичних прав і свобод, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної, та матеріальної допомоги та у вирішенні гуманітарних та інших питань.

Інформацію надала Олена Пред.

Читайте також: У міській владі Новомосковська планують збудувати меморіал воїнам АТО в квітні наступного року

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...