• Главная
  • У Новомосковську відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС
14:39, 21 августа 2020 г.

У Новомосковську відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС

У Новомосковську відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС

19 серпня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули наступні питання:

- про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста;

- про стан готовності закладів загальної середньої та дошкільної освіти до нового навчального року 2020-2021 років.

Так, за інформацією головних лікарів та представників Новомосковської лабораторії за останній тиждень ситуація із захворювання на короновірусну хворобу серед мешканців міста Новомосковська та Новомосковського району стрімко зросла. На сьогодні в Новомосковську зареєстровано 39 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 30 пацієнтів одужали. Нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу за останню добу в місті не зареєстровано.

15 мешканців нашого міста, які контактували з інфікованими на COVID-19, знаходяться під наглядом сімейних лікарів. Тож членами комісії прийнято рішення про необхідність посилення контролю за дотриманням обмежувальних заходів, а саме:

- перебування в громадських місцях, будинках, спорудах, громадському транспорті у вдягнутих засобах індивідуального захисту;

- заборона самовільно залишати місця самоізоляції особам, які визначені контактними з хворими на COVID-19, а також прибулих із-за кордону (на жаль такі випадки продовжуються);

- посилення контролю за дотриманням проведення протиепідемічних заходів у закладах освіти громадського харчування, торгівлі, оздоровлення та відпочинку і т. д.;

- відновлення фізичної дистанції між людьми та використання засобів індивідуального захисту під час проведення релігійних заходів на період дії карантину.

До того ж з настанням нового навчального року діятиме заборона доступу батьків та сторонніх осіб на територію освітнього закладу. Просять новомосковців відповідальніше поставитись до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких!

При підготовці закладів освіти до нового навчального року була проведена спільна робота міської влади, педагогічних колективів та батьків. Декілька років тому при перевірці освітніх закладів Новомосковська було виявлено порушення з боку пожарної безпеки. Тому міський Голова вважав за необхідне повернутися до цього питання, адже мова йде про безпеку дітей. Були виділені кошти з міського бюджету для виконання тих рекомендацій, які були надані представниками МНС. З п’яти шкіл у яких виявлені порушення вже у трьох (СЗШ № 4, 16, 17) закінчуються роботи по обладнанню протипожежної сигналізації. Ще два проєкти по освітнім закладам знаходяться на узгодженні у м. Київ.

На майбутнє планується всі школи обладнати протипожежними сигналізаціями. На сьогоднішній день з урахуванням вимог щодо роботи закладів в умовах карантину заклади освіти підготовлені до навчального року 2020-2021 рр. та готові прийняти учнів 1 вересня. На цьому тижні продовжуються огляди стану підготовки закладів дошкільної, середньої та позашкільної освіти, а саме відслідковується наявність засобів захисту в необхідній кількості.

Крім того проведено ряд заходів по підготовці до опалювального сезону та особлива увага приділяється виконанню протипожежних заходів. З початку навчального року по всі закладам освіти заплановано проведення навчання по протипожежній безпеці задля ознайомлення учнів та педагогічних колективів щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Фото та інформація прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: У Новомосковську запустили акцію «Допоможи дитині зібратися до школи»

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...