Учнів та студентів міста Новомосковська запрошують взяти участь у конкурсі «Я обираю чисте майбутнє»

Учнів та студентів міста Новомосковська запрошують взяти участь у конкурсі «Я обираю чисте майбутнє»

Учнів та студентів міста Новомосковська запрошують взяти участь у конкурсі «Я обираю чисте майбутнє».

Про це повідомила начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова:

«Привіт! Учні та студенти, візьміть участь у конкурсі "Я обираю чисте майбутнє!"Переможці отримають грошову винагороду.У номінації - малюнок на тему «Зелена книга».

Конкурсною комісією буде відібрано 10 робіт. Стипендії виплачуються у розмірі по 500грн.

У номінації аплікація (колаж) на тему «Сортуй сміття за ради чистого майбутнього» конкурсною комісією буде відібрано 10 робіт. Стипендії виплачуються у розмірі по 500грн.

У номінації флешмоб «Еко-двіж» конкурсною комісією буде відібрано 10 робіт. Стипендії виплачуються у розмірі по 1000 грн.

У номінації «Еко-проект» конкурсною комісією буде відібрано 12 робіт. Стипендії виплачуються у розмірі по 5000грн.

Міським Головою буде відібрана 1 робота «Гран-Прі».

Стипендія виплачуються у розмірі 5000грн.

Вимоги за номінаціями:

Малюнок на тему «Зелена книга».Малюнок (плакат) — учні 1- 6 класу, (індивідуальна робота). Робота повинна відображати тему екології та/або актуальних соціальних проблем і їх впливу на майбутнє людства і планети.

Аплікація (колаж) на тему «Сортуй сміття за ради майбутнього» - учні 7-9 класів, індивідуальна робота.Робота повинна висвітлювати шляхи вирішення проблем у сфері поводження з відходами у м. Новомосковську та агітувати до мінімізації утворення побутових відходів та їх роздільного збору, в тому числі небезпечних відходів в складі побутових (батарейок, ламп, термометрів), зменшення використання поліетиленових пакетів у побуті на користь еко-пакетам та еко-торбі.

Флешмоб «Еко-двіж» - учні 10-11 класу, студенти, індивідуальна (колективна) робота.Робота може бути соціальною рекламою, репортажем, блогом, музичним кліпом, тощо. Тривалість до 3 хвилин, оригінальність та авторський підхід, відповідність тематиці конкурсу. Обмежень щодо стилю немає.Команда від закладу освіти влаштовує, та реалізовує акцію мета якої:- показати переваги екологічного способу життя, звернути увагу на проблему сміття та побутових відходів;- мотивувати до зменшення споживання побутових товарів, щоб не створювати зайве сміття, заклик до використання багаторазових торбинок, пляшок та чашок у побуті, зменшення використання поліетиленових пакетів;- привернути увагу до актуальних питань сучасності: збору небезпечних відходів та роздільного збору сміття.Флешмоб (акція) повинен залучити найбільшу кількість учасників та мати соціальний резонанс, надати учасникам відчуття приналежності до спільної справи, що буде зафіксовано на фото чи відео. Майданчиком для флешмобу може бути будь-яка локація міста Новомосковська.

«Еко-проект» - учні 10-11 класу, студенти, індивідуальна (колективна) робота.Проект подається у вигляді презентації (6-10 слайдів), в якій вказано мету, проблематику, та конкретні шляхи реалізації проекту та пояснювальної записки в паперовому та електронному вигляді (формат А - 4, 5-10 аркушів). В презентації розкриваються дві теми:- «Проблема пластикових забруднень та шляхи її вирішення доступні кожному»;- «Сучасний погляд молоді на озеленення міста Новомосковська».

Переможці приймуть участь у науковій коніеренції

Будуй місто зеленим та чистим!»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии