• Головна
  • Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська
11:46, 27 липня 2020 р.

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська

Декілька багатоповерхівок Новомосковська, що по вулиці Зелінського обслуговував один майданчик для збору твердих побутових відходів – тепер таких майданчиків багато: і усі в смітті.

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-1

17-го червня цього року виконавчий комітет Новомосковської міської ради прийняв рішення « Про зміну місця розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів».

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-2

Прийняли таке рішення розглянувши акти постійно діючої комісії з попереднього визначення місць розташування контейнерних майданчиків, встановлення і перенесення контейнерів та контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів з висновками на території м. Новомосковськ від 16.04.2020р. та 06.05.2020р. стосовно зміни місця розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів, а також керуючись відповідним законодавством.

Передбачили зміни в місцерозташуванні сміттєвих контейнерів для декількох багатоповерхівок міста, зокрема й за пунктом 6 рішення:

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-3

«Змінити місце розташування контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів, що розташований на ділянці біля будинку №10 по вул. Г. Зелінського на територію біля будинку №4 по вул. Калнишевського (акт №16 від 06.05.2020р.)».

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-4
Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-5
Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-6

З того часу для сміттєвих баків, в які несли тверді побутові відходи мешканці не лише будинку по Зелінського, 10, а й ще декількох багатоповерхівок, які знаходяться поруч, а також декількох двоповерхових будинків, розташованих там же, почалися справжні поневіряння.

Зранку одного вихідного дня акуратно виставлені пусті баки за будинком по Калнишевського, 4, як розповіли нашому кореспонденту мешканці тих будинків, підхвачені дужими чоловіками та під лемент жінок були перетягнуті на місце їх попереднього розташування. Трохи згодом, та вже на наступний ранок їм (бакам) довелося частково змінити дислокацію. Тобто частина з них, а саме чотири, опинилися безпосередньо за Вічним вогнем. На баках були приклеєні, написані кимось охайним на А-4 чорним маркером, звернення: «Мусор на землю не бросать!»… але в баки той влазити ніяк не хотів – не міг! через величезну його кількість. Пройшло зовсім трохи часу, й тих бачків за сміттям майже не було видно. До речі, усі ці дні зранку працівники МКП «НККП» чистили добросовісно усю територію.

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-7

З місця за Вічним вогнем частина баків була посунута через 2 дні до майстерні (невеличка будівля напроти будинку по Зелінського, 10). А трохи згодом 2 баки вже "радували своїм виглядом" інший бік цього ж будинку (саме напроти офісу «Водоканалу», там навіть встановили офіційну огорожу), 2 ж баки відтягли в провулок (встановили біля двоповерхових будинків), а ще два – біля гуртожитку Металургійного технікуму.

Замість одного майданчика для ТПВ – декілька: або поневіряння сміттєвих баків у центрі Новомосковська, фото-8

Картина на вечір 26-го липня: усі баки на вказаних в абзаці вище територіях «по вінця» у смітті… Як то буде далі? З усього видно, що бачки ті ще, мабуть мандруватимуть… Живемо ми бідно, але весело.

Фото сайту, а також з інтернету. ВІДЕО з інтернету.

Читайте також: У центрі Новомосковська мешканці Кулебівки перекрили трасу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...