• Головна
  • У Новомосковську через відеозв’язок вирішували з Фондом держмайна питання по ДК «Металург»
13:46, 17 липня 2020 р.

У Новомосковську через відеозв’язок вирішували з Фондом держмайна питання по ДК «Металург»

У Новомосковську через відеозв’язок вирішували з Фондом держмайна питання по ДК «Металург»

15 липня керівництву Новомосковська, а також представникам працювавших в ДК «Металург» гуртків, студій, секцій, колективів та ін. вдалося вийти на ВІДЕО-зв'язок з представниками Фонду державного майна України.

Взяли участь у обговорюванні ситуації, яка склалася навколо культурного об’єкту міста, і представники ІНТЕРПАЙП НМТЗ. (ДК «Металург» перебуває в державній власності та наразі знаходиться на балансі АТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ»).

Як ми повідомляли, Фонд державного майна переглянув рішення про приватизацію палацу культури «Металург» у Новомосковську і вирішив передати його в довгострокову оренду. В установі змінили стратегію залучення інвестора. Відтак, щоб мати змогу проконтролювати збереження цільового призначення об’єкту саме як закладу культури (за інформацією установи), Фонд як орган, що уповноважений управляти цим майном, прийняв рішення про доцільність довгострокової оренди ПК «Металург» з додатковими умовами щодо інвестицій орендаря в модернізацію, ремонт та збереження його профілю діяльності, однак, без права викупу.

У Новомосковську через відеозв’язок вирішували з Фондом держмайна питання по ДК «Металург», фото-1

Головний підсумок відеоконференції, яка тривала більш ніж 1,5 години: у Фонді не змінили свою думку щодо шляху вирішення питання. Головного орендаря визначать через ПРОЗОРО. І, нібито, таку кандидатуру там вже, орієнтовно, мають.

Пропонуємо переглянути ВІДЕОЗАПИС обговорення.

Читайте також: Фонд державного майна змінив рішення по ПК "Металург": будівлю здадуть в оренду через ПРОЗОРО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...