• Головна
  • У Верховній Раді визначилися з датою проведення місцевих виборів
09:08, 16 липня 2020 р.

У Верховній Раді визначилися з датою проведення місцевих виборів

У Верховній Раді визначилися з датою проведення місцевих виборів

Парламент 15 липня проголосував за проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів в Україні у 2020 році на 25 жовтня. Вибори мають відбутися в усіх місцевих радах, включаючи обласні. Документ підтримали 326 народних депутатів.

Водночас виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і незаконно анексованого Росією Криму у 2020 році не буде.

За інформацією Новий день, чергові місцеві вибори також не проводитимуться в разі проведення в цей день перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів. Такі перші вибори на 25 жовтня своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія.

Загалом місцеві вибори повинні відбутися у 1470 об’єднаних територіальних громадах України. Саме така їх кількість передбачена оновленим перспективним планом формування територій громад області, затвердженим 29 квітня на засіданні Кабінету Міністрів. Утім, остаточну кількість і конфігурацію місцевих громад має затвердити парламент з прийняттям нового закону про адміністративно-територіальний устрій. Поки ж повноваження визначати адміністративні центри громад і затвердження територій громад покладені на Уряд.

Водночас Верховна Рада 15 липня зняла з розгляду проєкт постанови про зменшення у чотири рази кількості районів в Україні.

Цим проєктом передбачалося скоротити кількість районів з 490 до 129.

Читайте також: Причиною замору риби на Самарі стала зміна хімічного складу води: облрада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...