• Головна
  • У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів
13:10, 12 липня 2020 р.

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів

10 червня в приміщенні Новомосковської міської ради відбувся семінар по написанню проєктів місцевого розвитку: «Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та влади».

Інформацію про захід надала організатор семінару, координатор проекту, начальник відділу інфраструктури та інвестицій Новомосковського міськвиконкому Юлія Прибиткова:

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-1

"Велика зала виконкому була майже повна. Це свідчить про те, що новомосковці мають ідеї щодо покращення міста.

Міський Голова Віктор Літвіщенко зазначив, що вже реалізовано 7 проєктів минулого року, а три проєкти будуть реалізовані до осені. Керівник міста запропонував громаді приймати активну участь у конкурсі.

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-2

Начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Юлія Прибиткова Юлия Прибыткова розповіла присутнім про принципи правильного і грамотного написання проєктних заявок, а також про те, як зробити проєкт цікавим і потрібним для мешканців. Ознайомила присутніх із електронною системою https://nmsk.pb.org.ua .

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-3

На заході були присутні переможці «Бюджету участі – 2020»:

- автор проєкту «Придбання двох веслувальних тренажерів "Concept 2" для дітей, що тренуються в КПНЗ "НКДЮСШ" НМР», який посів 1 місце в минулому році – Наталія Ляльчук.

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-4

- директор закладу загальної середньої освіти № 15. Проєкт «Сучасна Лаундж — зона у фойє школи» посів 2 місце в минулому році - Ірина Рябоконь.

- автор проєкту «Сучасна пологова кімната для мами та малятка "Маленьке янголятко" – Кісельова Надія.

Вони поділилися досвідом участі у конкурсі. Розповіли як презентувати свій проєкт громаді щоб отримати підтримку, як вони агітували голосувати за свої проєкти.

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-5

Серед присутніх дуже приємно було бачити авторів проєктів минулого року конкурсу «Бюджет участі». Це свідчить, що в Новомосковську є активні, креативні з сучасним баченням мешканці, які готові долучитись до процесу покращення: Віолетта Ревіна, Владислав Матвиенко, Анна Шаповал, Олена Митрохина, Андрій Субота, Іван Жадан та інші. Цього року ми планували збільшити бюджет конкурсу з 1млн. до 2млн. для того, щоб новомосковці мали можливість реалізувати свої ідеї, але карантинні обмеження внесли корективи. Бюджет міста недоотримує кошти. В зв’язку з цим бюджет конкурсу буде складати в цьому році 1млн. грн., як і в минулому році, а гранична вартість проєкту – 100 тис.грн..

Також було заплановано в цьому році проведення конкурсу серед студентів міста, але і тут карантинні обмеження внесли корективи.

Ми планували залучення школярів до процесу розподілу коштів. Молодь активна, креативна і має сучасні ідеї, до яких влада повинна прислухатись. Були заплановані навчання школярів з подальшою можливістю реалізації ідей.

У Новомосковську стартує "Бюджет участі-2021": у місті пройшов семінар з написання проектів, фото-6

В жовтні цього року будуть проведені громадські слухання на які буде запрошено всіх авторів проєктів, які прийняли участь в конкурсі «Бюджет участі». Це автори минулого року і цього року. Цей актив буде формувати нові правила конкурсу на наступний рік з збільшенням бюджету конкурсу та граничної вартості проєктів.

Запрошуємо усіх бажаючих віком від 16 років прийняти участь у конкурсі громадських ініціатив «Бюджет участі – 2021»".

Читайте також: У Новомосковську розпочали приймати заявки на конкурс«Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...