• Главная
  • Мешканці Новомосковська отримали в подарунок від НМТЗ металеву скульптуру-парусник
13:44, 10 июля 2020 г.

Мешканці Новомосковська отримали в подарунок від НМТЗ металеву скульптуру-парусник

Мешканці Новомосковська отримали в подарунок від НМТЗ металеву скульптуру-парусник

До Дня металурга, який незабаром, та до ювілею ІНТЕРПАЙП НМТЗ мешканці Новомосковська отримали в подарунок металеву скульптуру-парусник.

Про це розповів депутат Новомосковської міської ради Костянтин Морозов:

"Ко Дню металлурга и 85-летию НМТЗ, заводчане сделали городу подарок. Парусник из металла "Алые паруса", который стоял в парке скульптур Интерпайп и был доступен лишь работникам завода, теперь будет находиться в парке им. Сучкова. Красиво. Креативно. Заводчане молодцы".

"У компанії Інтерпайп щорічно, до Дня металургів, проводився конкурс на кращий арт-об'єкт з металу. У 2016 році керівники ремонтно-механічного цеху Чирва Ігор і Герасименко Олена запропонували для конкурсу виготовити модель корабля, причому практично в повну величину. Працівники цеху дружно взялися за роботу і, з використанням металевого брухту, який утворився на підприємстві в результаті демонтажу не використаних металоконструкцій, виготовили і змонтували корабель, який назвали "Пурпурові вітрила". Особливо активну участь в роботі брали Добровольський Андрій, Герасименко Сергій, Шрам Сергій. У 2016 році даний арт-об'єкт зайняв 1 місце в конкурсі скульптур з металу і робочі отримали заохочення. Напередодні святкування Дня металургів і ювілею металургійного заводу в 2020році, АТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ» вирішив зробити подарунок м. Новомосковську і передати Корабель для установки в міському парку. Сьогодні корабель було доставлено в парк ім. Сучкова. Найближчим часом буде відкриття цього арт-об'єкту. Вже встановили вітрила. На наступному тижні корабель буде покрашено", - повідала про історію споруди та прокоментувала подію начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова.

Мешканці Новомосковська отримали в подарунок від НМТЗ металеву скульптуру-парусник, фото-1

Наразі "Червоні вітрила" (така назва витвору мистецтва) вже встановлюють у центральному міському парку відпочинку імені Сучкова.

ВІДЕО

Читайте також: Театр моди «Аніта» міста Новомосковська підготував до Дня родини відеопроект «Мама і доня»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...