• Главная
  • У Новомосковську закликають приєднатися до допомоги постраждалим від повені на заході країни
17:32, 7 июля 2020 г.

У Новомосковську закликають приєднатися до допомоги постраждалим від повені на заході країни

У Новомосковську закликають приєднатися до допомоги постраждалим від повені на заході країни

У Новомосковську закликають небайдужих людей, керівників установ та підприємств міста, громадських організацій, волонтерів долучитися до надання допомоги мешканцям найбільш постраждалих населених пунктів внаслідок негоди в західних областях України.

Звернення міського Голови Віктора Літвіщенка з цього приводу оприлюднили на офіційній сторінці Новомосковської міської ради у фейсбук:

"Шановні новомосковці!

Сьогодні погляди нашої країни прикуті до ситуації, яка склалася на Заході України. Насунулася стихія, яка вважається найбільш масштабною в історії країни за останні 60 років: вихід річок з берегів, як наслідок зсуви, зруйновано та пошкоджено сотні кілометрів доріг, десятки мостів та дамб, затоплено безліч населених пунктів та порушено транспортне сполучення з низкою сіл.

Наразі у прямому сенсі люди втратили все — майно, харчі, сільгоспугіддя. Найбільшого лиха паводок завдав Івано-Франківській області, тому Новомосковськ збирає гуманітарну допомогу для постраждалих мешканців цього регіону.

Тож звертаюся до небайдужих людей, керівників установ та підприємств міста, громадських організацій, волонтерів з проханням долучитися до надання допомоги мешканцям найбільш постраждалих населених пунктів внаслідок негоди.

Контактна особа – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи Стьопін Андрій Анатолійович, тел.: (096) 251-35-46.

Новомосковці, приєднуйтесь до допомоги! Чужої біди не буває!

Міський Голова В.І.ЛІТВІЩЕНКО"

Читайте також: Артисти Новомосковського БК імені О. Гончара привітали містян з святом Івана Купала: ВІДЕО

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...