У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою

У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою, Ольга

У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотично розклеяними різного роду оголошеннями, рекламами, запрошеннями, представленнями та таким іншим. Навіть санкціонована (законна) реклама часто має надзвичайно неохайний вигляд.

Звертаються до містян та підприємців у Відділі з питань інфраструктури та інвестиицій Новомосковськохї міської ради.

У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою, фото-1
У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою, фото-2

"Місто потерпає від хаотично розклеяних рекламних оголошень! Вже не перший рік вулиці Новомосковська страждають від цього варварста. Це стало ще одним лихом, проблемою і неналежною, сумною візитівкою нашого міста. Усі ми знаємо, що для таких потреб існують спеціальні рекламні щити (дошки об’яв), яких у Новомосковську, в принципі, вистачає. Але варварам-рекламістам бракує культури й поваги до людей, і вони ліплять свої оголошення на усьому, що бачать... Відділ з питань інфраструктури та інвестицій вкотре звертається до підприємців: не обклеюйте місто своєю рекламою, зокрема на електроопорах, бордах, парканах, адже ця реклама псує вигляд міста та віддаляє його від Європи, в яку ми так прагнемо, на десятки років назад... Найбільше потерпає від несанкціонованої реклами центр міста", - наголосила з цього приводу начальник відділу Юлія Прибиткова.

У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою, фото-3

Керівник також зазначила, що у відповідності до статті 27 Закону України «Про рекламу» передбачено, що особи, винні у порушенні цього законодавства, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

У разі виявлення фактів незаконного розміщення рекламних засобів та самовільного розклеювання оголошень у недозволених місцях всі порушники благоустрою притягуватимуться до відповідальності.

У Новомосковську закликають не псувати вигляд міста хаотичною або неналежного вигляду рекламою, фото-4

Така відповідальність визначена ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення і передбачає накладання штрафу: на громадян - від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.); на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

Комунальні підприємства міста вже проводять генеральне прибирання незаконно розміщеної реклами.

Читайте також: Фонд державного майна змінив рішення по ПК "Металург": будівлю здадуть в оренду через ПРОЗОРО

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии