• Головна
  • У Новомосковську на аварійно-небезпечному перехресті з'явиться світлофор
17:31, 15 червня 2020 р.

У Новомосковську на аварійно-небезпечному перехресті з'явиться світлофор

У Новомосковську на аварійно-небезпечному перехресті з'явиться світлофор

Незабаром у Новомосковську на аварійно небезпечному перехресті вулиць Сучкова - Спаська з’явиться світлофор.

У Відділі з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради з цього приводу зазначили, що цим питанням вже займаються працівники КП «НККП».

А також нагадали, що 12 грудня 2019 р. Юрій Ромасенко розмістив звернення до влади Новомосковська на єдиному сайті місцевих петицій щодо встановлення світлофора саме в цьому місці.

Автор петиції зазначав, що необхідність в регулюванні руху на перехресті вулиць Спаської - Сучкова постала через збільшення кількості транспортних засобів (далі – ТЗ) та високу аварійність. Інтенсивність руху на цьому перехресті досить нерівномірна: дуже висока, коли люди їдуть на роботу/з роботи і після відкриття залізничного переїзду. Досить часто ускладнюється рух на цьому перехресті через довгомірні та вантажні ТЗ, що рухаються з/до розташованих поруч працюючих підприємств (наприклад, Новомосковський комбікормовий завод). Підвищують рівень небезпеки на цьому перехресті також водії маршрутних таксі, що зупиняються на неофіційній зупинці (магазин "Мінімаркет"): це погіршує оглядовість дороги.

Встановлення світлофору забезпечить безпеку пішоходів, особливо дітей. Недалеко знаходиться школа №4 і клуб ім. О. Гончара. В клубі ім. О. Гончара діють різні гуртки і досить часто діти з батьками повертаються додому, коли вже темно. Середньогодинна інтенсивність руху ТЗ протягом 8 год робочого дня на зазначеній ділянці дороги, можливо, й не досягає визначеного п. 7.10 ДСТУ 4092-2002 рівня, проте даний пункт передбачає умови, при яких світлофори встановлюються в обов’язковому порядку, однак не забороняє їх облаштовувати за потреби при інших умовах.

З метою забезпечення належного рівня безпеки усіх учасників дорожнього руху, незважаючи на те, що дану ініціативу підтримало 142 новомосковця, було прийнято рішення про встановлення світлофора.

Читайте також: Фонд державного майна змінив рішення по ПК "Металург": будівлю здадуть в оренду через ПРОЗОРО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...