Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт

Стан нового приміщення Новомосковського молодіжного центру вкрай плачевний: потрібні кошти на ремонт і значні фізичні зусилля.

Як ми повідомляли раніше, Молодіжний центр міста Новомосковська наприкінці травня переїхав з мікрорайону Решкут у центр міста. Працюватиме тепер заклад за адресою: вулиця Українська, 12.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-1

Та, перш ніж відкритися, Молодіжному центру Новомосковська потрібно відремонтувати приміщення.

Тож, починати безпосередню роботу з дітьми (3-й етап послаблення карантину вже це частково дозволяє), заклад не має, поки що, ніякої можливості.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-2

«Без допомоги нам впоратися буде надзвичайно важко. Ми вже майже місяць власним коштом та власними силами намагаємося надати кімнатам відповідного вигляду. Адже ми працюємо з дітьми, з молоддю… В приміщенні, яке нам виділили, наразі проводити якісь заходи не є можливим. І стіни і вікна і підлога тут ще з епохи раннього соцреалізму). Усе обдерте і сумне: стіни потріскані, викрашені темносиньою або іншою фарбою, вікна трухляві, якщо десь і є якісь шпалери, то – вкрай обідрані, брудні і вицвілі… Те ж і з підлогою. Ми вже отримали деяку допомогу від одного з благодійних фондів і вдячні їм. Але, щоб створити тут більш менш затишні умови потрібно докласти ще надзвичайно багато зусиль: зокрема праці і коштів. Так, нам потрібна допомога.», - розповіла нашому кореспонденту директор Новомосковського молодіжного центру Анастасія Строїло.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-3

Працівники Молодіжного центру Новомосковська звертаються до підприємців, які можуть допомогти із будівельними матеріалами, електрикою, сантехнікою, меблями, фарбою, обоями – з будь чим, що потрібно для ремонту нового приміщення Центру.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-4

«…Тривають роботи по переобладнанню будівлі. Вже встановлені подекуди нові двері та сигналізація... Ми маємо надію на допомогу і з радістю її приймемо, адже наразі в бюджеті міста немає коштів на ремонт приміщення та обладнання його усім необхідним… Будь-який внесок спонсорів буде дуже вагомим та неоціненним для роботи та розвитку нашого Центру. … Номер телефону для зв’язку з нами: +380 (68) 891 16 04», - додала керівник закладу.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-5

Довідково: Молодіжний центр працює у Новомосковську вже три роки. За цей час його працівники безпосередньо долучилися до організації та проведення у місті 389 заходів, на яких були присутні більше 30 тисяч глядачів та учасників. Штат Молодіжного центру – 10 співробітників.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-6

Фото Новомосковського молодіжного центру.

Читайте також: Новомосковські радіозв’язківці здобули декілька перемог у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии