• Головна
  • Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт
17:54, 4 червня 2020 р.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт

Стан нового приміщення Новомосковського молодіжного центру вкрай плачевний: потрібні кошти на ремонт і значні фізичні зусилля.

Як ми повідомляли раніше, Молодіжний центр міста Новомосковська наприкінці травня переїхав з мікрорайону Решкут у центр міста. Працюватиме тепер заклад за адресою: вулиця Українська, 12.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-1

Та, перш ніж відкритися, Молодіжному центру Новомосковська потрібно відремонтувати приміщення.

Тож, починати безпосередню роботу з дітьми (3-й етап послаблення карантину вже це частково дозволяє), заклад не має, поки що, ніякої можливості.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-2

«Без допомоги нам впоратися буде надзвичайно важко. Ми вже майже місяць власним коштом та власними силами намагаємося надати кімнатам відповідного вигляду. Адже ми працюємо з дітьми, з молоддю… В приміщенні, яке нам виділили, наразі проводити якісь заходи не є можливим. І стіни і вікна і підлога тут ще з епохи раннього соцреалізму). Усе обдерте і сумне: стіни потріскані, викрашені темносиньою або іншою фарбою, вікна трухляві, якщо десь і є якісь шпалери, то – вкрай обідрані, брудні і вицвілі… Те ж і з підлогою. Ми вже отримали деяку допомогу від одного з благодійних фондів і вдячні їм. Але, щоб створити тут більш менш затишні умови потрібно докласти ще надзвичайно багато зусиль: зокрема праці і коштів. Так, нам потрібна допомога.», - розповіла нашому кореспонденту директор Новомосковського молодіжного центру Анастасія Строїло.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-3

Працівники Молодіжного центру Новомосковська звертаються до підприємців, які можуть допомогти із будівельними матеріалами, електрикою, сантехнікою, меблями, фарбою, обоями – з будь чим, що потрібно для ремонту нового приміщення Центру.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-4

«…Тривають роботи по переобладнанню будівлі. Вже встановлені подекуди нові двері та сигналізація... Ми маємо надію на допомогу і з радістю її приймемо, адже наразі в бюджеті міста немає коштів на ремонт приміщення та обладнання його усім необхідним… Будь-який внесок спонсорів буде дуже вагомим та неоціненним для роботи та розвитку нашого Центру. … Номер телефону для зв’язку з нами: +380 (68) 891 16 04», - додала керівник закладу.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-5

Довідково: Молодіжний центр працює у Новомосковську вже три роки. За цей час його працівники безпосередньо долучилися до організації та проведення у місті 389 заходів, на яких були присутні більше 30 тисяч глядачів та учасників. Штат Молодіжного центру – 10 співробітників.

Нове приміщення Молодіжного центру Новомосковська потребує значних коштів на ремонт, фото-6

Фото Новомосковського молодіжного центру.

Читайте також: Новомосковські радіозв’язківці здобули декілька перемог у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...