На Всеукраїнській олімпіаді з математики учні ліцею "Самара" з Новомосковська здобули 15 призових місць

На Всеукраїнській олімпіаді з математики учні ліцею "Самара" з Новомосковська здобули 15 призових місць, Ольга

На VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На Урок» учні ліцею "Самара" з міста Новомосковська здобули 15 призових місць.

Про це розповіли в закладі.

За інформацією, ліцеїсти 7-8 класів під керівництвом учителя математики Ірини Василівни Кісіль завдяки участі в олімпіаді мали змогу перевірити свої знання, позмагатися з однолітками з усієї країни та відчути смак перемоги.

За результатами інтернет-олімпіади:

- 6 учнів вибороли дипломи І ступеня;

- 1 учень – диплом ІІ ступеня;

- 8 учнів - дипломи ІІІ ступеня.

І місце вибороли: Чебанова Дар’я (7-А); Ушаков Віталій (7-А); Томіщ Роман (7-А); Мацкевич Максим (7-А); Білоус Максим (7-А); Гев’як Антон (7-А).

ІІ місце: Величко Вероніка (8-Б).

ІІІ місце: Барабаш Кирило (7-А); Артемова Анастасія (8-Б); Калініна Мілана (8-Б); Чумаков Дмитро (8-Б); Широкова Олена (8-Б); Борець Євгенія (8-А); Кацемба Анна (8-А); Оніщук Катерина (8-А).

Зазначили також, що вчителя математики Кісіль І.В. нагородили Свідоцтвами за підготовку учнів до олімпіади з математики від Освітнього проекту «На Урок». Ірина Василівна змогла в умовах дистанційного навчання не тільки організувати ефективний освітній процес, а і змотивувати учнів до оволодіння математичними знаннями найвищого рівня складності.

"Вітаємо переможців інтернет-олімпіади з математики! Дякуємо вчителю та наполегливим учням за здобуті перемоги!...Дистанційне навчання для вчителів і учнів Новомосковського міського ліцею «Самара» не тільки стало викликом, а і відкрило нові можливості для розвитку талантів", - прокоментували перемоги у закладі.

Читайте також: У Новомосковську до Дня захисту дітей запустили онлайн-калейдоскоп «Здрастуй літо»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии