![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:30, 19 травня 2020 р.
Мешканці Дніпропетровщини можуть стати Молодіжними делегатами в ООН
![Мешканці Дніпропетровщини можуть стати Молодіжними делегатами в ООН Мешканці Дніпропетровщини можуть стати Молодіжними делегатами в ООН](/dist-assets/images/cap.jpg)
Бажаєте представити українську молодь на міжнародному рівні та стати Молодіжним делегатом в ООН? Мешканців Дніпропетровщини від 20 до 27 років запрошують взяти участь у відборі кандидатів.
Заявки приймають до 12 червня 2020-го. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Участь у програмі – це гарна можливість познайомитися з українськими дипломатами та найактивнішими молодими людьми з усього світу. Отримати корисні навички у сферах проектного менеджменту та комунікацій, аналітики і публічної дипломатії. А ще – шанс представити Україну у Генасамблеї ООН. Тож запрошуємо молодь Дніпропетровщини подавати заявки», – сказали в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.
Щоб взяти участь у відборі, слід заповнити онлайн-анкету та аплікаційну заявку, підготувати резюме та надіслати на електронну пошту [email protected]. Серед основних вимог до кандидатів – мати українське громадянство, досвід роботи у молодіжній сфері та гарно володіти англійською мовою.
Програму реалізовує Фонд родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Більше – на сайті
Читайте також: Аукціон з продажу палацу культури "Металург" міста Новомосковська відмінили
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...