• Головна
  • Мер Новомосковська прозвітував про 200 днів роботи на посаді: що зроблено зокрема в медичній сфері
17:28, 12 травня 2020 р.

Мер Новомосковська прозвітував про 200 днів роботи на посаді: що зроблено зокрема в медичній сфері

Мер Новомосковська прозвітував про 200 днів роботи на посаді: що зроблено зокрема в медичній сфері

12 травня міський Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко прозвітував про 200 днів управління життєдіяльністю міста.

Інформацію оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради та в с соціальних мережах.

Зокрема, мер Новомосковська детально зупинився і на роботі медичної сфери міста.

Наводимо інформацію зі звіту:

Медичне обслуговування населення здійснювалося чотирма закладами: Новомосковською центральною міською лікарнею, міським Центром первинної медико-санітарної допомоги, Стоматологічною поліклінікою та Новомосковською станцією швидкої медичної допомоги.

Для міської лікарні була придбана нова апаратура (комплект ендоскопічного обладнання з відеогастроскопом та відеоколоноскопом, цистоскоп, функціональні ліжка, система ультразвукової діагностики, пульсоксиметр, кисневий концентратор, тощо). Кожен має можливість тепер безкоштовно проходити обстеження і отримувати більш якісні результати щодо стану здоров’я.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1(пров. Волгоградський, 27 А), що знаходиться на мікрорайоні Кулебівка, виконаний капітальний ремонт центрального входу амбулаторії з встановленням підйомника для забезпечення доступу малорухомих верств населення. Це забезпечило зручний доступ до отримання медичної допомоги особам з обмеженими можливостями та людям похилого віку.

Придбано автоматичний гематологічний аналізатор MicroCC - 20Plus на суму 170,0 тис. грн, який призначений для проведення дослідження клітин крові, ультразвукову систему ClearVue 350 на суму 639,8 тис. грн. та розпочав роботу кабінет ультразвукового дослідження (УЗД) з широким спектром послуг, включаючи ехокардіографію (УЗД серця) та УЗД тазостегнового суглобу у дітей. Такі дослідження до цього часу в наших закладах охорони здоров’я не проводились. Ультразвукові дослідження здійснюються всім мешканцям міста безкоштовно за направленням сімейного лікаря. За відповідний період зроблено більше 1500 УЗД-досліджень та обстежено 1410 пацієнтів.

Хворі на діабет продовжують отримувати безкоштовно інсулін за кошти з бюджету. За пів року жителям міста було відшкодовано вартість препарату інсуліну на суму 1 807 873,46 грн. (за рахунок коштів місцевого бюджету) та виписано більше 3500 рецептів.

Станом на 01.04.2020 року заключено 76678 медичних декларацій з населенням міста Новомосковська.

У зв’язку з бойовими діями на Сході України постає нагальна потреба в наданні якісної стоматологічної допомоги нашим захисникам. Комунальне підприємство «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» надає допомогу учасникам ООС та сім’ям загиблих військовослужбовців безкоштовно. За півріччя безоплатно отримали лікування більше 100 осіб (хірургічна та терапевтична допомога). Та кількість таких пацієнтів з кожним днем збільшується і до міської лікарні звертається більшість військовослужбовців з селищ району. Першочерговим завданням влади є турбота про дану категорію населення. Тому від імені міського Голови були підготовлені листи до керівництва району та області з проханням посприяти у виділенні коштів для організації надання якісної стоматологічної допомоги військовослужбовцям незалежно від місця їх проживання.

Медицина всього світу отримала величезний виклик у зв’язку зі стрімким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Міською владою робилося все необхідне для зупинення спалаху інфекції в місті. Для закупівлі необхідного медичного обладнання, ліків, індивідуальних засобів захисту з бюджету виділено додатково 3,2 млн. грн.

З метою захисту населення від розповсюдження хвороби проводилася дезінфекція під’їздів і ліфтів житлових будинків, дитячих майданчиків та обробка центральних вулиць міста.

Медичним працівникам (лікарям, середньому та молодшому персоналу), які безпосередньо контактують з хворими та першими стоять на захисті населення міста від розповсюдження епідемії міським Головою прийнято рішення у квітні збільшити заробітну плату.

За рахунок фонду оплати праці співробітників виконавчого комітету міської ради за I квартал на рахунок міської лікарні вже перераховано 900 тис. грн. Переглянуто розмір преміювання працівників місцевого самоврядування у бік їх значного зниження.

Також за ініціативою працівників місцевого самоврядування для підтримки та захисту медиків будуть перераховані додаткові кошти у розмірі їх одноденного заробітку.

Проведені переговори з суб’єктами господарювання, надіслані їм листи із закликом надати допомогу для протидії пандемії. Результатом домовленості стала отримана допомога від Компанії «Інтерпайп» і Благодійного фонду «Відродження регіону» (112 515,30 грн.), АТ «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз» (61 037,40 грн.), ТОВ «Південтрансбудкомплект» (206, 6 тис. грн.) та ін.

Читайте також: З початку епідемії на Дніпропетровщині протестували на COVID більше 10 тисяч чоловік: та інша статистика

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...