• Главная
  • Швачка, кравець, модельєр — те саме чи ні?
Новости компаний
17:00, 17 апреля 2020 г.

Швачка, кравець, модельєр — те саме чи ні?

Новости компаний

Незважаючи на величезну кількість брендового одягу, популярною залишається послуга «пошив». Речі унікального дизайну підкреслюють хороший смак і дозволяють виділятися в натовпі. Над їхнім створенням працюють модельєри, кравці та інші фахівці. Кожен виконує поставлені перед ним завдання, з огляду на бажання клієнта, займається своєю справою. До якого фахівця звернутися, коли потрібно замовити пошив одягу? Шукайте відповідь нижче.

Чим займається швачка?

У компанію з пошиття одягу звертаються різні клієнти: одні знають, чого хочуть, до дрібниць; інші вважають за краще, щоб їх здивували та створили ескіз з унікальним дизайном, а після втілили його в життя. У кожному випадку потрібно йти до конкретного фахівця. До швачки звертаються, коли є тканина, подобається відомий фасон, підібрані декор і фурнітура. Фактично фахівець займається обробкою тканини і зшиванням елементів виробів. До нього не йдуть без яскравої ідеї.

Вакансії у Києві для швачки переважно розміщують керівники приватних фабрик і майстерень. Конструюванням займаються зовсім інші фахівці. Швачка, зі свого боку, виконує пошиття і стежить за його якістю. Людина без відповідних знань і навичок зіпсує річ!

Завдання кравця

У цього фахівця вища кваліфікація. Він шиє одяг від початку й до кінця: дає рекомендації, які краще матеріали використовувати і як втілити бажання в життя. Кравець відповідає за розклеювання виробів під готові лекала, працює з підкладковими матеріалами тощо.

Модельєр-конструктор, або професіонал із пошиття одягу

Це той фахівець, до якого слід звернутися за наявності бажання замовити унікальний комплект одягу. Він покаже найкращі актуальні моделі з останніх журналів мод, підбере фасон по фігурі, дасть корисні рекомендації. Вища кваліфікація дозволяє справлятися із завданнями підвищеної складності, ставати частиною процесу пошиття на будь-якому етапі.

Проаналізуйте слово «модельєр». Назва говорить про те, що майстер моделює виріб, а саме:

  • розробляє модель;
  • створює ескіз;
  • робить лекало;
  • конструює річ.

У професіонала своєї справи є помічники, наприклад хороша швачка.

Швачка, кравець, модельєр — те саме чи ні?, фото-1

Підбиття підсумків

Сміливо звертайтеся до модельєра-конструктора, коли сподобалася тканина і з'явилося бажання оновити шафу. Він займається розробкою виробів з урахуванням трендів і тенденцій моди або, за бажанням клієнта, дотримуючись традицій незмінного класичного стилю.

До вибору модельєра потрібно поставитися відповідально: подивитися портфоліо, пошукати відгуки. Інакше можна отримати річ, яка не відповідає побажанням, не подобається й гарно не сидить по фігурі. Якщо відома модель виробу, ідіть до кравця. Коли потрібно з'єднати деталі, звертайтеся до швачки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...